Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legen KB1 vs Accord VII 2.4 vs konkurencja - dynamika
#9
No cóż AWIK, Merol z turbodieslem pod machą z dołu zapewne będzie miał lepszy zryw niż czekający na wyższe obroty Legend. Ale w tym modelu mercedesa pewnie też dużo zależy od tego czy to wersja na 4 łapy. Bo chyba tam były też wersje z napędem tylko na tył, ale pewny nie jestem. A co do 7-ki to już sama pojemność 4.4 V8 robi wrażenie i dziwne by było gdyby się to nie zbierało. Na pewno ma kopa Uśmiech .

Co do Acury z kolei ... hmm, fajna, ale jednak jak już to Legend. Trochę oczytałem się o KB1 tutaj czy taż na innych forach jak i również w różnego rodzaju artykułach na temat tego auta i z tego co wszędzie się powtarza to dość wysokie koszty utrzymania. I nie chodzi tylko o paliwo (chodź to też) bo zawsze alternatywą jest LPG, ale również albo przed wszystkim koszt ewentualnych remontów czy też części zamiennych które jak zauważałem nie rzadko dostępne są tylko w ASO a tam jak wiadomo tanio nie jest (chyba że poratujemy się używką - jak znajdziemy). Dlatego Legend tak jak wspomniałem jest moim faworytem na kolejne woziło ale nie zapominam też o alternatywie jaką jest Accord VII 2.4 gdyby się trafił jakiś uczciwy, może nieco "biedniejszy" ale bardziej przyjazny dla kieszeni. Ciągle analizuje za i przeciw bo wczoraj się nie urodziłem i KB1 jaki by nie był to jednak jest minimum 10-cio letnim samochodem a w takim (nawet w Hondzie) rożne przykre niespodzianki mogą wystąpić, a w Legedzie te niespodzianki mogą być premium kosztowne więc tym samym myślę że w takiej Acurze może to wyglądać jeszcze gorzej. Ale fakt, jest jeden z modeli Acury na który też chorowałem. Acura TLX I gen. chyba z 2015 r.

No ale wracając do tematu przewodniego to mamy w porównaniu już Accorda 2.0, 2,4, Merca i BMW, coś jeszcze o podobnych gabarytach pojemności i mocy? Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Legen KB1 vs Accord VII 2.4 vs konkurencja - dynamika - przez Roni0127 - 05-25-2018, 9:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości