Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakład regenerująco/naprawiający
#1
Niestety ten czas się zbliża kiedy muszę w końcu oddać Legend'a pod skrzydła jakiegoś majstra od zawieszenia co zrobi z nim porządek.
Ogólnie to prawie całe zawieszenie potrzebuje regeneracji/ustawienia/wymiany gum/zamiany na nowe.
Na śląsku w internecie jest sporo ofert gdzie mowa o kompleksowej regeneracji zawieszenia lecz wolał bym coś poleconego i sprawdzonego i oczywiście w miare rozsądnych cenach.

Słyszałem, że Peter zna dobrych mechaników lecz Łódź to troche za daleko więc szukał bym czegoś na śląsku.
Jak ktoś z okolic zna taki zakład lub wie jakie omijać szerokim łukiem prosił bym o cynk.
Odpowiedz
#2
Również podłączam się do tematu. Najlepiej Tanio i solidnie ! Mnie interesuje Śląsk i Małopolska , Podkarpacie .
Odpowiedz
#3
Koledzy nie liczcie na to, że coś dobrego będzie tanie. Bo albo będzie zrobione na byle jakich częściach albo po partacku.
Chciałbym wam pomóc ale jestem za daleko.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#4
znam tylko z Wawy jak ktos zainteresowany
Odpowiedz
#5
A czemu taki problem. Chyba jak w każdym aucie kupuje się elementy i wymienia ?? Samemu się nie da ??
Odpowiedz
#6
Myślisz Lechu, że każdy ma garaż, narzędzia no i umiejętności?
Odpowiedz
#7
Robiłem niedawno całą zawiechę, niestety koszta są duże. Zakład z tradycją, roczna gwarancja. Regeneracja sworzni itp. itd. Zachodniopom. jeśli po drodze...
Odpowiedz
#8
(03-23-2012, 18:23 )moran napisał(a): znam tylko z Wawy jak ktos zainteresowany

Podrzuć nazwę i adres jeśli możesz...
Odpowiedz
#9
Jest jeden kolo pod Poznaniem robi same Hondy, sam jeździ KA9. Przygotowywał moją furkę, i furki kilku znajomych.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#10
OO dawaj adres bo dla mnie to bliżej niż do wawy lecieć .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości