Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukamy właścicieli Legendów KB1/KB2
#1
Hej,

Jeśli ktoś z użytkowników forum jest posiadaczem Hondy Legend IV gen. (lub zna taką osobę) to niech koniecznie przeczyta poniższą wiadomość.

Jesteśmy grupą miłośników i posiadaczy samochodu Honda Legend IV generacji (modele KB1 i KB2 - od 2006 roku). Poszukujemy innych fanów i właścicieli tego auta, aby wspólnie utworzyć grupę/społeczność skupiającą miłośników tego modelu. Zatem jeśli posiadasz takiego Legenda (lub jego amerykański odpowiednik - Acura RL) to wejdź na stronę http://joinus.hondalegend.pl/ i pozostaw swój adres e-mail - będziemy Cię informować o postępach tego projektu. Jeśli natomiast znasz osobę posiadającą takie auto - prosimy przekaż jej tę informację lub adres tej strony.
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#2
Co to ?
Jakiś dubel naszego forum?
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#3
(05-12-2012, 3:22 )zibi54 napisał(a): Co to ?
Jakiś dubel naszego forum?

Raczej nie dubel tylko grupa na Facebooku:
http://www.facebook.com/groups/421089911249479/

No i skupia tylko właścicieli Legendów KB1 i KB2, więc bardziej można to nazwać "małą społecznością" niż "dublem forum". ;-)
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#4
może zaproś kolegow na nasze forum, tu są wszystkie generacje a KB1/KB2 to wyjątki
Odpowiedz
#5
Zapraszamy do nas są tu i KB1.
Chyba, że za niskie progi? Może czujecie się elitą Legendziarzy.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#6
(05-12-2012, 4:44 )sw_mikolaj7 napisał(a): może zaproś kolegow na nasze forum, tu są wszystkie generacje a KB1/KB2 to wyjątki
Niektórzy znają to forum, natomiast innych posiadaczy KB1/KB2 szukamy kanałami "offline", głównie przez dealerów Hondy.
Właśnie dlatego, że KB1/KB2 to wyjątki (jak wspomniałeś), pomyśleliśmy żeby stowrzyć osobną, kameralną społeczność. :-) Na tym forum byśmy zaginęli w gąszczu innych generacji i modeli.

(05-12-2012, 6:08 )zibi54 napisał(a): Zapraszamy do nas są tu i KB1.
Chyba, że za niskie progi? Może czujecie się elitą Legendziarzy.
Źle to odebrałeś kolego. Przeczytaj powód, który opisałem wyżej.
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#7
(05-12-2012, 7:00 )ahaman napisał(a): Właśnie dlatego, że KB1/KB2 to wyjątki (jak wspomniałeś), pomyśleliśmy żeby stowrzyć osobną, kameralną społeczność. :-) Na tym forum byśmy zaginęli w gąszczu innych generacji i modeli.
Śmiać mi się chce. Tylko w moim mieście jest conajmniej 6 KB1/KB2 więc żaden to wyjątek. Wyjątek to mój jedyny w mieście Legend II gen. Poprostu chcesz stworzyć osobne forum dla snobów i takie Twoje prawo.
Odpowiedz
#8
Panowie... kolega szuka KB1/KB2 co w tym złego? Widać wkłada w to trochę pracy, skupia się konkretnie na jednym modelu, nie zniechęcajmy! Przestaje rozumieć co tu się dzieje...
Odpowiedz
#9
Facebook/grono/nasza klasa/ Szczęśliwy Znajomy założył konto dla siebie i swojego psa. Po jakimś czasie okazało się że Azor ma więcej znajomych niż jego właściciel.Jeśli ktoś chce się pochwalić nie koniecznie swoim domem czy autem albo fotkami z super wakacji to oczywiście jak najbardziej jest to miejsce dla niego.Na tym forum trafiają się czasami laicy czy ignoranci ale jest naprawdę sporo osób które kochają "Legenda" i nie ważne która to generacja czy model.
Drogi kolego ahaman za rok czy dwa będzie jakiś nowy "Facebook" i co wtedy zrobisz z ludzmi których zbierzesz?? Huh Po was nie zostanie nawet wspomnienie a to forum to już kawałek historii zapraszamy do nas Uśmiech
Odpowiedz
#10
witam na forum, dobra forma promocji.

słowa uznania za inicjatywę, inicjatywę tworzenia podgrupy z już i tak małego zbioru posiadaczy Legend/RL. Moim zdaniem masz całkiem realną szansę jednak wyodrębnić tych użytkowników ponieważ zapewne w sporej części nie utożsamiają się z Legendami starszych generacji. Jestem ciekaw ilu by rozpoznało 1 gen w sedanie gdyby ta była pozbawiona znaczków. Nie będę Cię/Was przekonywać do tego forum, mimo iż zbiera wszystkich legendowców i ma do tego odpowiednie działy. Swoją drogą dziękuję za sugestię odnośnie klasyfikacji modelowej. Ostatnio poczyniłęm małą restrukturyzację w garażu, nie zapiszę się bo mam awersję do social mediów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości