Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup - podpowiedź
#11
(10-19-2012, 18:36 )kowal napisał(a): UKŁAD JEZDNY - regeneracja w poważnym zakładzie 2000pln
W takim razie nie jest źle..
Sądziłem że będzie znacząco wyższy koszt...
Byłem oglądać jeden egzemplarz w Czechach.
Niestety, jeden wielki wyciek w komorze silnika i spod skrzyni.
Kultura pracy silnika i przłączanie biegów tragedia.
Lakier wypolerowany , z tyłu zrobione nadkola, niestety chyba przez amatora.
Szukamy dalej...
prawdopodobnie pierwszy tydz. listopada jedę za zachodnią granicę...
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#12
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/hon...res=EXPORT

lub opcja bez inwestycji...

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/hon...res=EXPORT
Odpowiedz
#13
Ja się może nie znam ale są tu tacy co na pewno udzielą odpowiedzi, dlaczego w opcji "bez inwestycji" gałeczka zmiany biegów jest taka inna (niefajna :-) ), były rożne w tych modelach?
Odpowiedz
#14
(10-23-2012, 19:14 )kowal napisał(a): lub opcja bez inwestycji...

Tu byłbym wyjątkowy ostrożny, helmut który sprzedaje to auto ma skłonności to wychoojek permamentnych, kiedyś chciał mnie skubnąć na ponad 100ojro. Adres i dane upubliczniam na PW.

(10-24-2012, 0:56 )LewY napisał(a): Ja się może nie znam ale są tu tacy co na pewno udzielą odpowiedzi, dlaczego w opcji "bez inwestycji" gałeczka zmiany biegów jest taka inna (niefajna :-) ), były rożne w tych modelach?

Każde auto wymaga czujności, w egz. za ponad 4 tyś ojro nie ma już przymykania oka na niedociągnięcia, cena winna windować Twoje wymagania względem auta. A do auta z Frechen od pana M.D podchodziłbym ze szczgólną drobiazgowością.
v6
Odpowiedz
#15
(10-24-2012, 1:16 )Legend95 napisał(a):
(10-24-2012, 0:56 )LewY napisał(a): Ja się może nie znam ale są tu tacy co na pewno udzielą odpowiedzi, dlaczego w opcji "bez inwestycji" gałeczka zmiany biegów jest taka inna (niefajna :-) ), były rożne w tych modelach?

Każde auto wymaga czujności, w egz. za ponad 4 tyś ojro nie ma już przymykania oka na niedociągnięcia, cena winna windować Twoje wymagania względem auta. A do auta z Frechen od pana M.D podchodziłbym ze szczgólną drobiazgowością.

Ale kolego, nie odpowiedziałeś mi na nurtujące mnie pytanie :-), dlaczego dźwignia zmiany biegów w tych dwóch samochodach, które wkleił kolega PORU jest inna? Tak ma być, czy helmuty coś kombinowały?
Odpowiedz
#16
ta droższa z frechen jest kompbinowana-modzona.

dodatkowo ma podłokietnik z cupholderem.
Swoją drogą dźwignia ASB jest dość dobrze dobrana, fabryczne dildo style jest masakryczne Oczko
v6
Odpowiedz
#17
(10-24-2012, 1:55 )Legend95 napisał(a): ta droższa z frechen jest kompbinowana-modzona.

dodatkowo ma podłokietnik z cupholderem.
Swoją drogą dźwignia ASB jest dość dobrze dobrana, fabryczne dildo style jest masakryczne Oczko

A widzisz, dziękuję Ci bardzo, miałem napisać, że fabryczna mi bardziej leży ale z Twoim porównaniem czuję, że źle można by to odebrać Zawstydzony
Odpowiedz
#18
Droższa poza cup holderem i nieoryginalną dźwignią posiada brak wygłuszenia pod maską.

Ja tam lubię swoje dildo Oczko

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#19
No proszę, ja tylko tak dla jaj, a temat wyczerpany niemalże. Swoje chyba każdy lubi Oczko Aczkolwiek zdanie prezesa swoją opinią potwierdzam - rzecz gustu, zwłaszcza dla maniaków gier komputerowych do których używali joysticka Oczko
Odpowiedz
#20
(10-23-2012, 19:14 )kowal napisał(a): lub opcja bez inwestycji...

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/hon...res=EXPORT

Sądzę, że spokojnie można przyjąć, że tak się nie da. Te auta mają conajmniej 17 lat. Nie ma sposobu (przy stałej eksploatacji przy normalnych wkładach finansowych), żeby tam nie znalazło się nic do doinwestowania. Nawet w najlepiej utrzymanych egzemplarzach trzeba się liczyć z dodatkowymi nakładami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości