Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tłumik
#11
tłumki Remusa jest za mały aby wygłuszyć nasze hondy. oryginalny tłumik jest ogromny. a gdyby tak dobrać z innego auta o podobnej mocy jak np omega V6 lub camry V6. dobry zakład z tłumikami bez problemu przerobi uchwyty ale chodzi o wielkość tłumika oryginalnego i wielkość tłumika zastępczego z innego auta. Jak myślicie jakie auto by przypasowało. Myślałem nad założeniem tłumika środkowego ale niestety nasze hondy sa tak zabudowane ze nie mam miejsca na dodatkowy tłumik.
Odpowiedz
#12
hm, może po prostu lepiej kupić używkę?
Tylny tłumik jest mocno definiowany przez kształt tyłu samochodu... może być trudno coś dobrać.
v6
Odpowiedz
#13
Marcin dobrze mowi. Tam jest 3/4 tlumika uksztaltowane do podlogi samochodu. Jak spojzysz z tylu to widac tylko 1/4 tlumika a reszta siedzi w podlodze obok kola zapasowego... Nie wyglada to za ciekawie na dopasowywanie innych tlumikow
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#14
Witam,
1 ktoś się orientuje jak sprawa wygląda aktualnie, tzn. gdzie można dostać zamiennik?
2 Z Acury Legend będzie pasował?

pozdr.
Odpowiedz
#15
Ja u siebie mam Ultera Alu 0408 NM 142/21-1 i nie narzekam. Lekko buczy na wolnych obrotach, ale głośność nie zwiększa się wraz z wzrostem obrotów. Jedynie jazda przy prędkości 90-100 jest trochę uciążliwa na dłuższych trasach, ale przy 110 i więcej jest już ok.
Odpowiedz
#16
A gdzie było kupowane?
Odpowiedz
#17
tego nie wiem, tłumik był już jak kupowałem
Odpowiedz
#18
Tłumik z Acury jest taki sam jak w Hondzie.

Jako, że mam pełno szalonych pomysłów taki tłumik w uzywce trzymam na zapas 8-) aby w razie W nie zostać pod ścianą Uśmiech

Na upartego można kupić blachę i owinąć o tłumik przypsawując do jego krawędzi- są grube i raczej nie powinny być tak skorodowane, aby nie dało się tego "chewtnąć".
v6
Odpowiedz
#19
Mam remusa i jest za głośny... Jak nadmieniono chyba za mała pucha, miałem go wcześniej w maximie i było ciszej. Prawdopodobnie się rozwarstwił... Muszę chyba go zmienić bo trasę cienko widzę, tym niemniej tragedii nie ma, a jak pięknie przy wyprzedzaniu... Czy montował ktoś już strumienicę?
Odpowiedz
#20
(11-16-2011, 22:59 )kowal napisał(a): Czy montował ktoś już strumienicę?

Nie rób tego!!! Poczytaj forum, sporo na ten temat pisaliśmy.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości