Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podgrzewanie + składanie lusterek '90
#1
Legend z lat 90' czyli chyba tylko pierwsza generacja miała taki oto sterownik:
[Obrazek: !BwBzGPw!2k~%24(KGrHqIOKk!EwR,phjDzBMHFlR,pkg~~_35.JPG]

na ebayu jest takich pełno za niedużą kase

ale czy ktokolwiek widział kiedyś sterownik z grzaniem + składanie lusterek?
taki jak na tym zdjęciu:
[Obrazek: DSC05843.jpg]

po wyglądzie widać że jest z Legend, na zdjęciu akurat w desce CRX'a.

P.S.
Jakby co szukam takiego czegoś, jeśli ktokolwiek wie skąd taki wziąć jestem w stanie dobrze za niego zapłacić!
Ten temat nie został założony w celu "kupię", czekam na jakieś informacje odnośnie występowania takiego sterownika w Legend.



jeszcze takie coś znalazłem ale to juz chyba z prelude 3 gen (nie do dostania):
[Obrazek: b.JPG]
Odpowiedz
#2
Przełącznik JDM - szukaj na ebayu lub portalach japońskich.
Odpowiedz
#3
Przycisk "POLE" jest intrygujący. Czy to przełączenie na polski tryb użytkowania?
Odpowiedz
#4
(04-08-2013, 19:30 )kowal napisał(a): Przycisk "POLE" jest intrygujący. Czy to przełączenie na polski tryb użytkowania?

He he, niestety nie - to tylko bumper pole - taki parktronic z lat 90 tych Oczko
Odpowiedz
#5
Takie wysuwane antenki?

Mnie jeszcze intryguje przycisk COIN. Zna ktoś zastosowanie?
Odpowiedz
#6
To nie przycisk, a schowek na monety Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#7
Wysuwane antenki a'la MB S arab?
Odpowiedz
#8
Takie coś http://www.clubintegra.com/board/showthread.php?t=49532
Odpowiedz
#9
Przycisk bumper pole jest oryginaly z CRX, jakby ktoś nie wiedział to takie kwadratowe robili właśnie w latach 80'/90' w tych autach na rynek Japoński, takie też występowały w civic/concerto właśnie, cena takiego przycisku razem z antenką bumper pole nie była by niska, coś w granicach 1000zł w górę.
Jak można nie wiedzieć co to jest bumper pole..., ta antenka nie występowała tylko w CRX ale w większości modeli z lat 90, oczywiście rzadkość i rarytas.

Schowek COIN jest na monety/bezpieczniki i inne takie, nie jest taki całkiem miniaturowy, mini schowek znajduje sie po drugiej stronie kierownicy i jest na prawde mini Szczęśliwy.


(04-08-2013, 19:34 )Peter napisał(a): He he, niestety nie - to tylko bumper pole - taki parktronic z lat 90 tych Oczko

antenka ma pokazywać gdzie kończy się przedni zderzak po stronie pasażera, taka zabaweczka JDM'owa
parktronic z lat 90 występował np w Prelude 4 gen (92') i działał na takiej samej zasadzie jak dzisiejsze, tyle że montowany był z przodu:

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRb2C8aTPbX2uBdY4Wh1WM...sC5jSYUvWg]


czyli sterownika lusterek JDM z Legend nikt na tym forum nie ma?
ja po japońsku nie władam językiem wiec raczej nie zagadam na japońskim forum hehe, na ebay raczej nie bedzie bo już szukam od dawna, a jak będzie to pewnie z wysyłką 1500 pln bo tam są chore ceny za takie rzeczy
Odpowiedz
#10
http://img41.imageshack.us/img41/2976/coupe2w.jpg

Jaki klimat! Muszę to mieć, najlepiej z obu stron z przodu Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości