Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wahacz tył
#1
Pilnie poszukuję wahacza tylnego prawego górnego. Wahacz z jednej strony ma tuleje a z drugiej sworzeń.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#2
Temat nieaktualny, używki nigdzie dostać nie idzie, nowy w ASO ponad tysiąc zl, więc sam zrobiłem sobie solidny wahacz. Koszt 60zł.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#3
co masz na myśli pisząc "zrobiłem sobie"? Bo ja też chętnie zrobiłbym sobie tylny prawy dolny ( ten od reg. zbieżności). Uśmiech
Odpowiedz
#4
(09-01-2013, 10:42 )Krzysztov napisał(a): co masz na myśli pisząc "zrobiłem sobie"? Bo ja też chętnie zrobiłbym sobie tylny prawy dolny ( ten od reg. zbieżności). Uśmiech

A no zrobiłem ale górny. Chociaż z dolnym problemu być nie powinno. Trochę czasu zajęło przewalanie magazynu w Auto Landzie ale dobrałem sworzeń wahacza taki by pasował stożek i długość, obciąłem stary sworzeń wywierciłem 2 otwory skręciłem 2 mocnymi śrubami sworzeń z wahaczem i wymieniłem tuleję pływającą pod pasowała jakaś od Alfy 156 chyba. Będzie chwila to zrobię i wrzucę foto.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#5
Trochę druciarstwem to zalatuje.

Rozeznajcie się w temacie regeneracji . Kosztuje o wiele mniej. Za 400 cały tył można zrobić. Uśmiech
Odpowiedz
#6
Potwierdzam z regeneracją - jeden sworzeń 100zł, hurtem taniej
Odpowiedz
#7
(09-02-2013, 23:50 )Lechu napisał(a): Trochę druciarstwem to zalatuje.

Rozeznajcie się w temacie regeneracji . Kosztuje o wiele mniej. Za 400 cały tył można zrobić. Uśmiech

Kto się nie wie jak oryginał wygląda to nie powie że to dorabiany. W sumie gdybym miał czas to wysłałbym do regeneracji ale auto potrzebne non stop wiec musiałem sobie radzić.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#8
Próbował ktoś czy da się wprasować tuleję i sworzeń w tym wahaczu? czeka mnie wymiana prawego górnego - wydaje mi się, że wpływ na prawy wahacz ma temperatura od wydechu bo lewy nie daje żadnego znaku.
Odpowiedz
#9
da się, są zakłady, które regenerują takie elementy.

To nie wydech, ale prawa krawędź jezdni bywa mocniej zużyta.
v6
Odpowiedz
#10
Jutro wreszcie zrobię foto wahacza swojej roboty jakoś ostatnie miesiące nawał pracy nie pozwolił mi na to. Jutro wszyscy latają po mogiłkach a ja wreszcie będę miał chwilkę na wymianę tulei wahaczy i na przeglądnięcie swojej małej.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości