Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nieautoryzowany serwis HONDA
#1
Witam wszystkich serdecznie!
Czy posiadacie informacje, gdzie na terenie Śląska i zagłębia znajduje się jakiś dobry nieautoryzowany serwis Hondy?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
http://www.warsztathonda.pl/

Przełożyli mi silnik, pojechałem z wymianą uszczelki, okazało się że gwinty w bloku zerwane.
Wymienili też chłodnicę, dyferencjał, maglownicę, rozrząd. Sprawnie i za odpowiednie pieniądze.

Pojawił się błąd numer 12, wymieniliśmy zawór egr - z mojego polecenia, błąd nadal występował.
Dzisiaj zostawiłem samochód o 10 o 15 był do odbioru - problem naprawiony, jak chłopu na miedzy wytłumaczone co było wadliwe - pokazane na wymienionych częściach.

Tyle ode mnie, polecam szczerze bo widać że znają się na robocie.
Są mocno polecani na stronach śląskiego klubu hondy.
Odpowiedz
#3
(10-16-2013, 3:51 )Khaito napisał(a): http://www.warsztathonda.pl/

Przełożyli mi silnik, pojechałem z wymianą uszczelki, okazało się że gwinty w bloku zerwane.
Wymienili też chłodnicę, dyferencjał, maglownicę, rozrząd. Sprawnie i za odpowiednie pieniądze.

Pojawił się błąd numer 12, wymieniliśmy zawór egr - z mojego polecenia, błąd nadal występował.
Dzisiaj zostawiłem samochód o 10 o 15 był do odbioru - problem naprawiony, jak chłopu na miedzy wytłumaczone co było wadliwe - pokazane na wymienionych częściach.


Tyle ode mnie, polecam szczerze bo widać że znają się na robocie.
Są mocno polecani na stronach śląskiego klubu hondy.



Super, wielkie dzięki kolego, na pewno jak będę miał potrzebę zajrzę do nich.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
http://www.warsztathonda.pl/

Byłem, wymieniłem tarcze i klocki. Cena super przystępna, mechanik dokładany, chociaż z początku trochę się wystraszyłem miejscem (lokalizacją i wyposażeniem, ci co tam byli wiedzą o czym piszę).
Ale na pewno tam wrócę, jeżeli będę kiedyś miał problemy z mechaniką.
Pozdrawiam [/b]
Odpowiedz
#5
Ceny przystępne :toznaczy ile za co wzięli?
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#6
1200 zł (robocizna) za:
- zdjęcie głowic do wymiany uszczelek - diagnoza zerwane gwinty
- swap silnika
- wymianę chłodnicy na nową
- wymianę 1 piasty tył 1 łożyska przód
- wymianę maglownicy

nie pamiętam czy to za tym podejściem czy przy innej wizycie, ale chyba jeszcze sworzeń górny przód
Odpowiedz
#7
Ceny w normie patrząc na to , że po wyjęciu silnika maglownicę mieli na wierzchu.
Wymiana łozysk przy tak rozebranym wozie nie nastręczała już problemów.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#8
Nie byłem fajnym klientem i maglownicę dowiozłem jak już silnik włożyli ;P
Odpowiedz
#9
A jak z częściami, trzeba samemu to ogarnąć czy warsztat się tym zajmuje w miare możliwości?
Odpowiedz
#10
(12-09-2013, 17:55 )bigul napisał(a): A jak z częściami, trzeba samemu to ogarnąć czy warsztat się tym zajmuje w miare możliwości?

Do wyboru
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości