Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tarcze i klocki do KB1
#41
Diamondy niestety to tylko duża cena nieadekwatna do jakości.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#42
Czy ktoś może mi odsprzedać swoje przednie tarcze hamulcowe jako używki po wymianie - do KB1.
Potrzebuję zareklamować te które obecnie mam założone, a nie mam drugich na podmiankę, żeby tymczasowo jeździć.
Odpowiedz
#43
(03-13-2014, 4:59 )kala40 napisał(a): Czy ktoś może mi odsprzedać swoje przednie tarcze hamulcowe jako używki po wymianie - do KB1.
Potrzebuję zareklamować te które obecnie mam założone, a nie mam drugich na podmiankę, żeby tymczasowo jeździć.

Proponuję zamieścić ogłoszenie w Dziale Giełda.
Odpowiedz
#44
Kolego odezwij się na pw.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#45
(03-08-2014, 5:25 )zibi54 napisał(a): Diamondy niestety to tylko duża cena nieadekwatna do jakości.

Niestety kolega ma racje, swego czasu przetestowałem w swoim SI GT kilka setapow, używana seria, nowa seria, BlackDiamenty, XENDO/KSport a skończyłem na Movitcie, ale do normalnej jazdy w przypadku hondy w zupełności wystarczy seria.
Odpowiedz
#46
Zeby mieć tarcze nacinane i wiercone wystarczy wleżć na ebaya UK itam jestb tego sporo i nienajdrożej.
Do tego klocki EBC red stuff lub Mintex i jest niezły sportowy komlpecik. Aprawie każdy z nas ma kogoś znajomego na wyspach...
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#47
Witajcie!
Nie rozumiem już niczego. Ustaliłem w sklepie ASO, że średnica tarcz hamulcowych przednich do Legenda KB1, wynosi 320mm, tymczasem na wielu stronach internetowych łącznie z ebay, dane wskazują na średnicę 300mm i z tą średnicą są sprzedawane jako odpowiadające modelowi Acura RL (czyli ten sam model co legend KB1). Wiec może ktoś mnie uświadomi w tym wszystkim. Czyżby także tarcze o średnicy 300mm, bezproblemowo pasowały pod zacisk hamulcowy, w miejsce 320mm?. Obecnie jeździłem na oryginalnych które miały 320mm.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#48
szukając tarcz do KB1 też się spotkałem z tym. Po prostu w katalogach tkwi błąd do KB1 pasują tylko i wyłącznie tarcze o średnicy 320mm. Jeżeli nawet założysz mniejsze to klocki nie będą się ścierać całą płaszczyzną co przyczyni się do ich uszkodzenia.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#49
No właśnie tak tez myślałem, ale może trzeba założyć węższe klocki, o ile takie są?
problem polega też na tym, że na tak wielu stronach tkwiłby tak poważny i ten sam błąd?
Ciekaw jestem gdzie tkwi sedno.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#50
Podobnie jest z tarczami tył do ka9 polifta. Tylko jeden katalog zawierał informacje jaka tarcza przychodzi i zakupiłem ostatni komplet w PL. Reszta zawierała błędy że tarcze w przedlifcie o polifcie są takie same a sa inne.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości