Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA8 by Khaito
#11
W poprzednim wydaniu była według mnie ładniejsza...
Wiadomo o gustach się nie dyskutuje, ważne że daje radość właścicielowi.
Odpowiedz
#12
Heh, radość jest, ogromna.

Zawsze jest tak że autor projektu "patrzy" na przód, widzi to czego jeszcze nie ma, a być może brakuje do pełnego odbioru.

Z białym skrzydłem będzie czad, z logiem Hondy w bieli na bagażniku, ale napisem Legend w kolorze budy na białym spojlerze... I do tego te felgi po napolerowaniu - jest/będzie ogień Duży uśmiech
Odpowiedz
#13
Hej,

czas na mały update:
- wymiana skrzyni biegów na używkę - a to co wyjęto z auta oddam do regeneracji (szukam miejsca które zrobi to dobrze, niekoniecznie tanio) - zalano OEM olejem
- filtr oleju  i wymiana oleju (PENRITE 10 TENTHS PREMIUM 5W-50) w silniku
- uszczelnienia silnika od strony skrzyni biegów - uszczelniacz na wale + oring obudowy
- klamka drzwi - nie mogłem otworzyć drzwi od środka Oczko
- rozmontowanie i dosmarowanie przegubów wewnętrznych - muszę poszukać nowych i to wymienić

Pozostało do zrobienia na najbliższy miesiąc:
- luzy na dolnych sworzniach zwrotnic
- mocno naderwane tuleje tylnych amortyzatorów lewa i prawa strona
- luzy na gumach łączników stabilizatora tył P/L
Auto odebrałem od Michała i przeleciałem nim od strzału 1200 km - i znów sobie przypomniałem dlaczego ładuję w te auto siano zamiast je wymienić Oczko

Poniżej para fotek:
[Obrazek: kb9p6Z.jpg]

[Obrazek: 7o7eK4.jpg]


Nadal brakuje dokładki z tyłu, nie mam czasu jej przykręcić, no i grill z siatexu plastidipem na biało.
Odpowiedz
#14
No nie jestem przekonany do tego cykierkowego koloru... seria była lepsza. Ale grunt że patrzenie na niego sprawia Ci przyjemność. Powodzenia w dalszych modach.
Odpowiedz
#15
złap proszę trochę pleneru przy lustrzance a może się większość w tym ja przekona do tego koloru Oczko
Odpowiedz
#16
Biały dach IMO zrobiłby dobrą robotę.
Odpowiedz
#17
Kolor rzeczywiście jak dla babskiego autka. O gustach się nie dyskutuje Uśmiech
Odpowiedz
#18
tego bym się nie spodziewał... Paris Hilton byłaby pełna uznania....
v6
Odpowiedz
#19
Kwestia gustu podobno...ja bym popatrzył np Lexusa w dwukolorowej zabawie, ale najważniejsze ze Tobie sie podobaUśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#20
(09-26-2015, 20:37 )Peter napisał(a): Biały dach IMO zrobiłby dobrą robotę.

cały biały to by dopiero zrobił dobra robotę , nie wiedzieć czemu ale biały pasuje chyba do wszystkich samochodów , niektóre wyglądają tak sobie w białym kolorze a niektóre powalają z nóg w Bieli ,
[Obrazek: 11-25-2012-7-55-52-pm.jpg]

[Obrazek: acura-nsx-white-10.jpg]


 co nie zmienia faktu iz dobry plener i dobry aparat może zdefiniować każdy kolor tak samo jak pixy z kalkulatora mogą zniweczyć każdy kolor


co sadzicie o takim kolorze ?? , chyba nie dość często spotykany
[Obrazek: 3868783175_19aa1a303f_b.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości