Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrocław i okolice
#21
Mogę Ci moje zimówki dać Oczko
Odpowiedz
#22
(04-12-2016, 22:36 )jasinski napisał(a): Mogę Ci moje zimówki dać Oczko
Uśmiech
Zobaczymy jak wyjdzie, ma byc gotowe w polowie przyszlego tygodnia. Potem zderzaki, detailing i moze na gielde klasykow za 35 Uśmiech nie ma juz co tutaj robic, bedzie jak fabryka. Nuda....
Znalazlem fajnego Lexa gs430 w takim stanie jak moj Legend i mocnooooo sie waham.
Dam znac czy mi sie uda dotrzec.
Odpowiedz
#23
Cześć Wszystkim. Weekend wolny od pracy U mnie . Także chętny na spot Wrocław okolice. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#24
w niedzielę jest spot Lexusa i Legendów jak byłbyś chętny, szczegóły dogadujemy na forum Lexa
Odpowiedz
#25
Ok. Zmiana.

Niedzielny grill raczej nie wypali z uwagi na załamanie pogody i spodziewane opady.
Zastępczo pojawił się więc pomysł, żeby podjechać na Bielany i na parkingu pod Ikeą zintegorować się z ekipą z klubu Nissana + Lexus forum
Spocik planowany na 18.00. Parkujemy w strefie A5 parkingu.
Grill zaś przeniesiemy na termin pomajówkowy jak już pogoda się ustabilizuje.
Co wy na to panowie? Kto sie pisze?
Szczegóły jak zwykle będą na stronce:
https://www.facebook.com/wrocarspoty

@Johnson, LegendFan92 ?
Wagabundo jest w Tokio więc chyba nie da rady Oczko
Odpowiedz
#26
No cześć Wszystkim. U mnie mały zgrzyt. Ponieważ startuje z niedziele wieczorem z trasę. Ale do godz 18 w niedzielę zorganizować czas mogę. Sorry niestety jestem trochę uzależniony czasowo jeśli chodzi weekendy czasem chodzi.
Odpowiedz
#27
Mam niecałą godzinkę do Wrocławia więc tu niema problemu. Już trochę odwlekałem. No spot już w głowie zaaplikowany od dawna.
Odpowiedz
#28
hmm, no my raczej dopiero o 18 :/ ja wczesniej wlasnie nei dam rady
Odpowiedz
#29
(05-11-2016, 3:07 )Wojte85 napisał(a): Doszło już do spotkania?

Zapraszam do Działu Powitań.
Odpowiedz
#30
Panowie, w najbliższą niedzielę robimy ponownie spocik Ikea Japan Cars & Coffee.
Startujemy o 18.00 w strefie A5 parkingu, a potem zależnie od pogody przenosimy się jak ostatnio na zewnątrz lub prosto do środka na kawę Uśmiech
Spot w podobnej konwencji jak poprzednim razem. Lexus Forum z ekipą NissanZone grupa dolnośląska, plus Legend, plus ekipa z Mitsumaniaki...czyli po japońsku Uśmiech
Kto będzie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości