Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak sparować telefon..
#11
@dariusz twoje wypowiedzi czasem zbijają z tropu bo nie wiem czy określasz jako pytanie czy jako twierdzenie , zaprzestań używać znaków zapytania Oczko ,
u mnie natomiast telefon przestał sie automatycznie łączyć po Update Androida Z3 do najnowszej wersji , stara nokia laczy sie bez problemowo obecnie mam dwa telefony sparowane , nadal mam problem z rozmowami wychodzącymi Z3 i w momencie jak rozmówca odbierze telefon to dopiero mogę ręcznie przełączyć rozmowe na BT = zestaw głośnomówiący
Odpowiedz
#12
Panowie podczas rozmowy wyświetla wam nr tel na ekranie navi czy tylko słuchawka ?
Odpowiedz
#13
(04-13-2016, 23:57 )dariusz2880 napisał(a): Panowie podczas rozmowy wyświetla wam nr tel na ekranie navi czy tylko słuchawka ?

Tylko słuchawka.
Odpowiedz
#14
Denerwujące jest to
Odpowiedz
#15
co Wy macie za problem? przecież numer pokazuje się na ekranie pod budzikami gdy połączenie przychodzi, to Wam nie wystarczy?
Odpowiedz
#16
Nie Wolał bym zeby ten na ekranie navi pokazywał ciekawe jak w kb2 jest?
Odpowiedz
#17
(04-14-2016, 15:17 )womer napisał(a): co Wy macie za problem? przecież numer pokazuje się na ekranie pod budzikami gdy połączenie przychodzi, to Wam nie wystarczy?

Przecież kolega nie napisał, że ma problem z tym, tylko zapytał co wyświetla duży ekran.
Odpowiedz
#18
moja polonistka zawsze mówiła "CZYTAĆ KAŻDY UMIE - GORZEJ ZE ZROZUMIENIEM"
Odpowiedz
#19
Dzięki za przydatny wątek, MyPhone Cube działa, pozdrawiam
Odpowiedz
#20
Witam.
Szanowni Państwo, czy może mi ktoś napisać łopatologicznie jak sparować telefon z naszym KB1. Robię wszystko według instrukcji i du....a. Po wydaniu komendy set up. i kolejnej pair, nic się nie dzieje. komputer nie widzi żadnego telefonu, a próbowałem z kilkoma bo myślałem że to wina srajfona, ale nie, po prostu szlag mnie już zaczyna trafiać.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości