Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konsola środkowa - demontaż
#31
Tak w ramach ciekawostki : Dzisiaj w ASO pan uparcie mi wmawiał, że popielniczka nie jest podświetlana i absolutnie nie ma tam żadnej żarówki :-)
Odpowiedz
#32
bo KB to już stary temat i mogą nie pamiętać Duży uśmiech
v6
Odpowiedz
#33
(09-22-2016, 4:00 )Putynek napisał(a): Tak w ramach ciekawostki : Dzisiaj w ASO pan uparcie mi wmawiał,  że  popielniczka nie jest podświetlana i absolutnie nie ma tam żadnej żarówki :-)

Facet, chyba nigdy nie widział w swoim salonie takiego modelu, dlatego nie ma pojęcia o czym mówi i takich jest wielu w autoryzowanych
Odpowiedz
#34
Panowie, pozwolę sobie wznowić temat, żebym mógł wymienić żarówkę w podłokietniku muszę wyjąć uchwyt na kubki, i teraz moje pytanie. Mianowicie, czy ten uchwyt jest tylko wpinany czy jest gdzieś przykręcony? Będę wdzięczny za podpowiedz Uśmiech
Odpowiedz
#35
(10-13-2018, 20:37 )molek napisał(a): Panowie, pozwolę sobie wznowić temat, żebym mógł wymienić żarówkę w podłokietniku muszę wyjąć uchwyt na kubki, i teraz moje pytanie. Mianowicie, czy ten uchwyt jest tylko wpinany czy jest gdzieś przykręcony? Będę wdzięczny za podpowiedz Uśmiech

Uchwyt się tylko wypina po wcześniejszym wypięciu zaślepki w której jest otwór na zamek schowka i panelu z klawiszami grzania/chłodzenia taboretów.
Jednak jeśli dobrze pamiętam po wyjęciu uchwytu na napoje nie będziesz miał dostępu do żaróweczki-musisz zdemontować cały podłokietnik.
Odpowiedz
#36
(10-13-2018, 22:41 )Peter napisał(a): Uchwyt się tylko wypina po wcześniejszym wypięciu zaślepki w której jest otwór na zamek schowka i panelu z klawiszami grzania/chłodzenia taboretów.
Jednak jeśli dobrze pamiętam po wyjęciu uchwytu na napoje nie będziesz miał dostępu do żaróweczki-musisz zdemontować cały podłokietnik.

Udało się na szczęście bez wyjmowania całego podłokietnika.
Wypiąłem tylko uchwyt na kubki i cyk nowa żaróweczka już świeci.
Dzięki za pomoc! Szczęśliwy
Odpowiedz
#37
To mam jeszcze jedno zadanie do zrobienia, jest to żarówka w schowku pasażera. Masz może pomysł jak się do niej dostać? Bo znając już budowę klosza i osłony, to wiem że raczej jak podważę śrubokrętem, to połamię obudowę. Uśmiech
Odpowiedz
#38
Wczoraj to przerabiałem, trzeba wyjąć cały schowek, do odłączenia są dwie wtyczki - od włącznika bagażnika i od lampki schowka.
Odpowiedz
#39
(10-15-2018, 21:01 )mitsi napisał(a): Wczoraj to przerabiałem, trzeba wyjąć cały schowek, do odłączenia są dwie wtyczki - od włącznika bagażnika i od lampki schowka.

I jeszcze trzeba odpiąć amortyzator schowka - także ostrożnie, żeby nie urwać linki.
Odpowiedz
#40
Panowie a jeszcze tak pomyślałem że może dałoby radę dostać się tam od strony drzwi pasażera (zaślepka), myślicie że nie da się tam podejść? Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości