Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak sparować telefon..
#21
Szanowny Panie Oczko
A może masz zbyt duzo sparowanych telefonów i musisz usunąć stare pary?
PHONE SET UP - DELETE - i dalej zgodnie z poleceniami.
P.S. Kala40 wyczysc sobie skrzynke, bo nie mozna do Ciebie wysłac wiadomosći.
Odpowiedz
#22
Dzięki za info, oczywiście brałem taką kwestię pod uwagę i kombinowałem z delete ale nic to nie dało.
Odpowiedz
#23
(10-06-2016, 3:28 )kala40 napisał(a): Dzięki za info, oczywiście brałem taką kwestię pod uwagę i kombinowałem z delete ale nic to nie dało.

Zrób reset ACU, ewentualnie autodiagnpstykę:

  1. Przekręcić kluczyk zapłonowy w położenie ACC (I).
  2. Nacisnąć i przytrzymać przycisk WSTECZ zestawu głośnomówiącego dłużej niż 5 sekund.
  1. Przejście systemu głośnomówiącego do trybu autodiagnostyki spowoduje następujące skutki.
    • Jeśli system nie ukończył sprawdzania występowania usterek DTC, moduł sterujący zestawu głośnomówiącego powie „The hands free system test is in progress” (Trwa test zestawu głośnomówiącego).
    • Jeśli nie wystąpiły żadne usterki DTC, moduł sterujący zestawu głośnomówiącego wygeneruje komunikat głosowy „European hands free system is OK” (Europejski zestaw głośnomówiący działa prawidłowo).
    • Jeśli wystąpiły jakieś usterki DTC, moduł sterujący zestawu głośnomówiącego wygeneruje komunikat głosowy „European hands free system needs to be serviced” (Europejski zestaw głośnomówiący wymaga obsługi serwisowej).
Odpowiedz
#24
Dzięki, jutro zabieram się za diagnostykę. Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
(10-06-2016, 4:06 )kala40 napisał(a): Dzięki, jutro zabieram się za diagnostykę. Pozdrawiam

Wracam do tematu. Zrobiłem reset, test, wszystko niby sprawne, ale niestety zarówno telefon jak i auto nie widzą siebie nawzajem. Już myślałem że mam walniętego bluta, ale wykrywa bez problemu inne urządzenia.
Odpowiedz
#26
Kala Ty to jesteś gdzieś ze Śląskiego? Jedź to Rekusa - ma nową zabawkę do diagnostyki i Ci to sprawdzi porządnie.
v6
Odpowiedz
#27
(10-08-2016, 3:22 )kala40 napisał(a):
(10-06-2016, 4:06 )kala40 napisał(a): Dzięki, jutro zabieram się za diagnostykę. Pozdrawiam

Wracam do tematu. Zrobiłem reset, test, wszystko niby sprawne, ale niestety zarówno telefon jak i auto nie widzą siebie nawzajem. Już myślałem że mam walniętego bluta, ale wykrywa bez problemu inne urządzenia.

Może jest to związane z aktualizacją androida? U mnie było wszystko OK, a po aktualizacji (nie wiem której dokładnie) rozłącza mnie po odebraniu połączenia i potem łączy znów w trakcie rozmowy po około 30 sek. Parowałem kilka razy na nowo i cały czas to samo.
Odpowiedz
#28
Ja paruję z IOS-em
Odpowiedz
#29
(10-08-2016, 5:14 )Legend95 napisał(a): Kala Ty to jesteś gdzieś ze Śląskiego? Jedź to Rekusa - ma nową zabawkę do diagnostyki i Ci to sprawdzi porządnie.


Gdzie znajdę "Rekusa" ?
Odpowiedz
#30
ELKOP.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości