Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak sparować telefon..
#31
(10-13-2016, 7:41 )Legend95 napisał(a): ELKOP.

Ok. dzięks
Odpowiedz
#32
(10-13-2016, 7:41 )Legend95 napisał(a): ELKOP.

Sprawdzałem-jest kilka ELKOP-ów, jakiś bliższy namiar?
Odpowiedz
#33
Czesław Rekus Chorzów Maronia 44
Odpowiedz
#34
KB1 projektowane w 2005 a pierwszy iPhone dopiero w 2007 wiec integracja ze smartphonem nie istnieje. System glosowy praktycznie niczego nie rozpoznaje i istnieje zagrozenie ze predzej zmienisz jezyk niz poprawnie wywolasz komende. Wybierajac numer recznie trzeba jeszcze manualnie przelaczyc bluetooth. Sporo mankamentow jak dla mnie ktory praktycznie ciagle rozmawia w czasie jazdy. Zaleta jest cisza w kabinie co poprawia jakosc. Honda rozwiazala te problemy w KB2. Mialem accorda z 2009 i bluetooth i integracja ze smartphonem o niebo lepsza.
Odpowiedz
#35
Bzdura mam legenda z 2006 roku i działa normalnie z iPhone 5s.
Odpowiedz
#36
Zauwazylem, ze zalezy tez to od telefonu. Na przyklad starszy juz Samsung galaxy S2 laczy sie bez problemow i dziala bez problemow. Nowszy Oneplusone nie dziala praktycznie w ogole.
Odpowiedz
#37
(10-16-2016, 8:26 )kemot napisał(a): Zauwazylem, ze zalezy tez to od telefonu. Na przyklad starszy juz Samsung galaxy S2 laczy sie bez problemow i dziala bez problemow. Nowszy Oneplusone nie dziala praktycznie w ogole.
Pewnie ma to związek ze zmianą standardu i przepustowości w nowych telefonach na 3.0
Odpowiedz
#38
Po komentarzach, jadę do Chorzowa na diagnostykę, bo próbowałem także z innym telefonem i dalej kicha. Pozdrawiam
Odpowiedz
#39
(10-16-2016, 17:24 )Peter napisał(a):
(10-16-2016, 8:26 )kemot napisał(a): Zauwazylem, ze zalezy tez to od telefonu. Na przyklad starszy juz Samsung galaxy S2 laczy sie bez problemow i dziala bez problemow. Nowszy Oneplusone nie dziala praktycznie w ogole.
Pewnie ma to związek ze zmianą standardu i przepustowości w nowych telefonach na 3.0

Mozliwe, ze tez, ale z drugiej strony sa nowe telefony, ktore dzialaja dobrze. Byc moze tez to zalezy od implementacji BT w danym telefonie.
Odpowiedz
#40
witam,
odgrzewam stary nieco wątek ale w temacie parowania telefonu z zestawem - mam taki problem że podczas próby sparowania niechcąco zmieniłem język na francuski i teraz wszystkie polecenia są w nie znanym mi nic języku a parowanie telefonu zakończone fiaskiem...
Jak to zmienić w obecnej chwili tj. wrócić na angielski i próbować dalej sparować moje urądzenie ( iphone8) ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości