Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana żarnika.
#1
Witam. Pomoże ktoś dobrymi radami w kwestii samodzielnej wymiany żarników w Kb1? Jsk najprościej i najszybciej ? Na forum krążą różne wersje. Od nadkola lub od akumulatora albo ściągając zderzak. Dobre rady mile widziane :-) Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
wg mnie demontaż aku najprostszy i się nawet specjalnie nie pobrudzisz Uśmiech

drugą robi się od góry bez większych problemów.
v6
Odpowiedz
#3
Ciekawe czy Aso zdejmuje zderzak. Za 200 pln pewnie tak :-)
Odpowiedz
#4
oni tak tylko mówią klientom, gdy 200pln po prostu głupio brzmi za wymianę żarówki nawet w ASO
v6
Odpowiedz
#5
całą wymianę robisz z komory silnika, aku musisz wyjąć dla lepszego dostępu, demontujesz dwa plastiki idące wzdłuż błotników.
trochę cierpliwości i masz wymienione żarniki
Odpowiedz
#6
Dzięki za rady. Jutro będę walczył :-)
Odpowiedz
#7
Panowie, jeżeli ktoś wymienił żarniki bez zdejmowania zderzaka i lamp to jestem pod wrażeniem. Wg mnie to nie jest możliwe :-) Wyjąłem aku, ale wymiana niestety moimi rękoma była poza zasięgiem. Skończyło się na zdjęciu zderzaka i lamp. Polecam żarniki osram cool blue intense. Pięknie świecą :-)
Odpowiedz
#8
(04-01-2017, 2:46 )Putynek napisał(a): Panowie,  jeżeli ktoś wymienił żarniki bez zdejmowania zderzaka i lamp to jestem pod wrażeniem.  Wg mnie to nie jest możliwe :-) Wyjąłem  aku, ale wymiana niestety moimi rękoma była poza zasięgiem. Skończyło się na zdjęciu zderzaka i lamp. Polecam żarniki osram cool blue intense. Pięknie świecą :-)

Miałem to samo i również skończyło się na zdjęciu zderzaka Uśmiech ja u siebie założyłem osram night breaker + 70% i do tego białe ledy philipsy x-treme vision do takich xenonów postojówka świeci idealnie Uśmiech
Odpowiedz
#9
(04-01-2017, 2:46 )Putynek napisał(a): Panowie,  jeżeli ktoś wymienił żarniki bez zdejmowania zderzaka i lamp to jestem pod wrażeniem.  Wg mnie to nie jest możliwe :-) Wyjąłem  aku, ale wymiana niestety moimi rękoma była poza zasięgiem. Skończyło się na zdjęciu zderzaka i lamp. Polecam żarniki osram cool blue intense. Pięknie świecą :-)

Swego czasu pisaliśmy sporo na ten temat na forum.
Ja przy wymianie żarników zawsze ściągam zderzak nie dałem rady ogarnąć tematu z komory silnika.
Szacun dla tych, którzy to uczynili.
Odpowiedz
#10
hm... to chętnych zaproszę na płatną prelekcję Duży uśmiech
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości