Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acura KA8 coupe pytanie o cene
#1
Witam
nie wiem czy to dobry dział... chciałem się dowiedzieć czy da się u nas w PL kupić kupetę Acure 1993-94 w cenie do 15k PLN? Może ktoś mi pomoże gdzie szukać ... bo jestem zainteresowany akurat tym modelem.
/buke
Odpowiedz
#2
(03-29-2018, 3:18 )hondek napisał(a): Witam
nie wiem czy to dobry dział... chciałem się dowiedzieć czy da się u nas w PL kupić kupetę Acure 1993-94 w cenie do 15k PLN? Może ktoś mi pomoże gdzie szukać ... bo jestem zainteresowany akurat tym modelem.
/buke

Witamy na forum.

15kpln to taka głupia pula - za dużo na ulepa (jest tego na portalach dużo) za mało na ładną sztukę.
Jeżeli mogę coś doradzić - szukaj na zachodzie. W naszym kraju w przeciągu roku poszły dwie ładne sztuki, obie z forum, ceny nie są żadną tajemnicą okolice 21-22kpln.
Limo są trochę tańsze, jednak wyprowadzonego auta nikt nie odda za małą kwotę - ka7/8 to zdecydowanie auto dla fana...
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#3
(04-05-2018, 3:00 )Szczebiot napisał(a):
(03-29-2018, 3:18 )hondek napisał(a): Witam
nie wiem czy to dobry dział... chciałem się dowiedzieć czy da się u nas w PL kupić kupetę Acure 1993-94 w cenie do 15k PLN? Może ktoś mi pomoże gdzie szukać ... bo jestem zainteresowany akurat tym modelem.
/buke

Witamy na forum.

15kpln to taka głupia pula - za dużo na ulepa (jest tego  na portalach dużo) za mało na ładną sztukę.
Jeżeli mogę coś doradzić - szukaj na zachodzie. W naszym kraju w przeciągu roku poszły dwie ładne sztuki, obie z forum, ceny nie są żadną tajemnicą okolice 21-22kpln.
Limo są trochę tańsze, jednak wyprowadzonego auta nikt nie odda za małą kwotę - ka7/8 to zdecydowanie auto dla fana...

hej, dziękuję za odpowiedź, długo czekałem jakby to jakieś tabu było... czyli szukać koło 20k i niski przebieg... tylko 200k to znaczy niski - czy za dużo?
Odpowiedz
#4
Moim skromnym zdaniem przebieg tu nie gra żadnej roli, chodzi tylko wyłącznie o stan utrzymania - to auto mechanicznie jest naprawdę trwałe, dbane i pieszczone odwdzięczy się absolutną bezawaryjnoscią.
Silnik c32aX ma tylko jedną wadę - uszczelka pod głowicą (wedle wszelkich dostępnych informacji wina zapchanego układu egr), owszem zdarzają się drobne przypadłości jak czujnik abs, czy gięcie przednich tarcz hamulcowych (to akurat wina zamienników) z racji wieku auta chlodnica może zacząć puszczać, niesprawa antena itp. ale to są drobnostki.
Jednak wszytsko do kupy może doprowadzić do zadyszki finansowej O matko choćby sprawa obszycia foteli skórą - która w 90% jest zniszona... i tylne nadkola (brak reperaturek) auto do poprawek blacharskich to katastrofa nie ma co się pchać - prawda jest taka że jak kupisz auto zapuszczone to wsadzić 30kpln nie jest żadną sztuką ani wyzwanieniem jak przy każdym starym aucie.
Realny przebieg najmłodszych egzemplarzy to i tak kosmos... nie ma co na to patrzeć, mój silnik po otwarciu nie miał oznak najmniejszego zużycia - poszła tylko uszczelka. Reszta jak z fabryki, gładzie, panewki itp.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości