Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana żarnika.
#11
O ile od strony aku jest to powiedzmy możliwe przy malutkich rączkach, to od drugiej strony jest szparka wielkości...hmm...dla mnie zbyt malutka, a dłoni nie mam wielkich. No ale szacun dla tych co dali radę.
Odpowiedz
#12
wymieniałem żarniki w Hondzie Accord i Legend, łapy obtarte, miejsca mało, ale się da.
Odpowiedz
#13
Legend kb1 d2s strona pasazera zdejm gorna listwe maskujaca idaca wzdluz blotnika gora masz wtedy swobodny dostep.strona kierowcy zdemontuj akumulator wraz z podstawa,zdemontuj gorna czesc kolektora ssacego nad i pod filtrem dolotu powietrza do slnika.element gummy miedzy przepustnica a mocowaniem filtra nie sciagaj,jedynie obruc o 90 stopni zdejm nadkole wewnetrzne w razie jesli palnik wpadnie ci do reflektora to jedyny sposob bez sciagania zderzaka. Sprawdz po czy AFS dziala poprawnie. A zanim zdecydujesz sie na zakup nowych d2s upwenij sie jakiego koloru oczekujesz aby sie nie rozczarowac po fakcie tak jak jaUśmiech czas wymiany  1 godzina. Jak wpadnie palnik do reflektora licz godzine wiecej.dostep do strony pasazera tez od nadkola pasazera jak by co

Powodzenia

Pomoglem daj lapke w gore.
Odpowiedz
#14
(04-13-2018, 23:39 )Stalker36pl napisał(a): Legend kb1 d2s strona pasazera zdejm gorna listwe maskujaca idaca wzdluz blotnika gora masz wtedy swobodny dostep.strona kierowcy zdemontuj akumulator wraz z podstawa,zdemontuj gorna czesc kolektora ssacego nad i pod filtrem dolotu powietrza do slnika.element gummy miedzy przepustnica a mocowaniem filtra nie sciagaj,jedynie obruc o 90 stopni zdejm nadkole wewnetrzne w razie jesli palnik wpadnie ci do reflektora to jedyny sposob bez sciagania zderzaka. Sprawdz po czy AFS dziala poprawnie. A zanim zdecydujesz sie na zakup nowych d2s upwenij sie jakiego koloru oczekujesz aby sie nie rozczarowac po fakcie tak jak jaUśmiech czas wymiany  1 godzina. Jak wpadnie palnik do reflektora licz godzine wiecej.dostep do strony pasazera tez od nadkola pasazera jak by co

Powodzenia

Pomoglem daj lapke w gore.

Czy mogę prosić kolegę o przestrzeganie zasad ortografii i interpunkcji obowiązujących w języku polskim?
Z góry dziękuje.
Odpowiedz
#15
(04-14-2018, 2:52 )Peter napisał(a):
(04-13-2018, 23:39 )Stalker36pl napisał(a): Legend kb1 d2s strona pasazera zdejm gorna listwe maskujaca idaca wzdluz blotnika gora masz wtedy swobodny dostep.strona kierowcy zdemontuj akumulator wraz z podstawa,zdemontuj gorna czesc kolektora ssacego nad i pod filtrem dolotu powietrza do slnika.element gummy miedzy przepustnica a mocowaniem filtra nie sciagaj,jedynie obruc o 90 stopni zdejm nadkole wewnetrzne w razie jesli palnik wpadnie ci do reflektora to jedyny sposob bez sciagania zderzaka. Sprawdz po czy AFS dziala poprawnie. A zanim zdecydujesz sie na zakup nowych d2s upwenij sie jakiego koloru oczekujesz aby sie nie rozczarowac po fakcie tak jak jaUśmiech czas wymiany  1 godzina. Jak wpadnie palnik do reflektora licz godzine wiecej.dostep do strony pasazera tez od nadkola pasazera jak by co

Powodzenia

Pomoglem daj lapke w gore.

Czy mogę prosić kolegę o przestrzeganie zasad ortografii i interpunkcji obowiązujących w języku polskim?
Z góry dziękuje.

Sorki za literowki, nie posiadam polskiej klawiatury ani slownika  brak tez polskich liter.Prosze o zrozumienie O matko
Odpowiedz
#16
Przyznam, ze wymiana zarnikow od gory, bez ruszania zderzaka to niezla udreka. Poranilem sobie niezle dlonie. Ale sie da Uśmiech Zawsze klne ze producent przewidzial serwisowanie tylko przez male japonskie raczki.
Wazne jest zeby po wymianie ustawic swiatla. Mi jakos poszly w dol i nic nie widzialem w nocy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości