Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczebiot Legend ka7
#31
Również dziękuję i podziwiam za chęci i zapał.
A szczególnie za Arcadię Oczko
Jakby co dziupla czeka, możemy modzić Uśmiech
Odpowiedz
#32
(08-08-2018, 19:34 )Peter napisał(a): Również dziękuję i podziwiam za chęci i zapał.
A szczególnie za Arcadię Oczko
Jakby co dziupla czeka, możemy modzić Uśmiech

Trzymam za słowo, jak wyciągnę wszystkie wiązki z dawcy rezerwuję weekend w dziupli i przyjeżdżam z tajlami i z kartą piwa Szczęśliwy
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#33
Najs B-)
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#34
Mam takie pytanie dotyczące kanapy tył (tej z daewoo). Czy to jest wersja z full opcją czyli poza regulacją elektryczną jest podgrzewanie foteli i sterowanie radia z kanapy tył? I kolejne czy ona (ta kanapa) da się bez problemu osadzić w "zwykłym" ka7 (chodzi mi o to, czy np podłoga jest inaczej ukształtowana, aby zmieścić silniki elektryczne od regulacji itp). Podejrzewam, ze musi być do tego jakaś dodatkowa wiązka z modułem sterującym lub nawet paroma. Czy ją się wpina w istniejącą na zasadzie dodatkowej kostki, czy będziesz musiał przekładać wszystko z dawcy? Badałeś ten temat?
Odpowiedz
#35
(09-18-2018, 7:02 )carlos napisał(a): Mam takie pytanie dotyczące kanapy tył (tej z daewoo). Czy to jest wersja z full opcją czyli poza regulacją elektryczną jest podgrzewanie foteli i sterowanie radia z kanapy tył? I kolejne czy ona (ta kanapa) da się bez problemu osadzić w "zwykłym" ka7 (chodzi mi o to, czy np podłoga jest inaczej ukształtowana, aby zmieścić silniki elektryczne od regulacji itp). Podejrzewam, ze musi być do tego jakaś dodatkowa wiązka z modułem sterującym lub nawet paroma. Czy ją się wpina w istniejącą na zasadzie dodatkowej kostki, czy będziesz musiał przekładać wszystko z dawcy? Badałeś ten temat?

Hej Carlos, no nie jest to temat p&p jest troszkę roboty, generalnie wpinasz się w wiazke z przednich foteli (regulacja i grzanie) plus ciagniesz wiązkę do radia, jednostka ma dodatkowe wejście na kostkę, dzięki temu masz możliwość sterowaniem audio z tylnej kanapy - co ciekawe w opcji "on" blokuje możliwość sterowania z panela radia i tylko pasażer tylnej kanapy może coś robić (ta opcja była prawdopodobnie tylko w Arcadii)
Wszystko wchodzi do ka7 bez problemu pod warunkiem że masz stelaż z dawcy + tylna półka i te kratownice w której są inne mocowania gdyż kanapa pracuje. (to tak mniej więcej) sam tego nie sprawdzałem ale info jest od gościa który kilka takich modów robił na zamówienie i jest kopalnią wiedzy NT. Ka7 a w szczególności elektryki itp.
Nie wiem kiedy się za to zabiorę póki co czekam jeszcze... A raczej czekam aż będę miał czas żeby rozebrać auto i w końcu to zrobić.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#36
Doszło do małego zdarzenia, długo by gadać... Generalnie tragedii nie ma ale... Z resztą zobaczcie sami...

   
   
   
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#37
O kuwa, palone było? Smutny
Odpowiedz
#38
(10-25-2018, 20:59 )Peter napisał(a): O kuwa, palone było? Smutny

Jak widać... Dziwna sprawa, niby spaliły się liście usypane obok auta, ale zrobiły to o 4rano w mokry deszczowy poranek... Tak że spod auta nieruszony (nawet osłona progów) ogień panoszył się od łączenia drzwi z progiem w górę O matko
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#39
Fu*k:/ dziwna sprawa faktycznie
Odpowiedz
#40
Jakie masz zamiary co do samochodu? Dużo PLN-ów w nie wsadziłeś, szkoda żeby tak stałoSmutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości