Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie spalanie?
#11
Mój Legend raz mi pobrał 8l/100 benzyny,ale jezdziłem bardzo delikatnie(ale tylko raz)normalnie pali mi ok.11 pb.Ale ostatni jadąc nad morze VW Golfem V po autostradzie spalił mi 12/100,więc mogłem jechać hondą i lepiej na tym bym wyszedł.Nawet jakby spaliła mi te 2 litry więcej.
Odpowiedz
#12
no to nie wiem co ja mam u siebie zepsute ze co tydzien leje 20l benzynki na rozgrzanie... Może to źle ze pyrka tyle w garażu przed wyjazdem? Nie wiem już sam.
Odpowiedz
#13
(12-13-2018, 11:31 )Nikon142 napisał(a): no to nie wiem co ja mam u siebie zepsute ze co tydzien leje 20l benzynki na rozgrzanie...  Może to źle ze pyrka tyle w garażu przed wyjazdem? Nie wiem już sam.

U mnie średnio 15 pb, 15 LPG. Nie słyszałem żeby legend 3,5 spalił 8l
Odpowiedz
#14
Moja KA9 minimum jakie spaliła to coś ok 10.5 LPG/100km, ale średnio z ok 45k km przejechanych wychodzi ok 13.5LPG/100km.
Odpowiedz
#15
To nie jest normalne aby samochód pobierał 20 litrów na rozgrzanie, tyle to ja tankuje na 3-4 tygodnie. Specjalnie przez ostatni tydzień obserwowałem co się dzieje u mnie. Ja ruszam po około minucie po odpaleniu. Gaz odpala się po około 7 minutach w zależności od korka w jakim jadę. U mnie on się odpala jak reduktor osiągnie określoną temperaturę. Spalanie LPG w granicach 15-18l na 100km. Rekord ekonomiki na trasie u mnie to koło 12l LPG (nie jestem jakimś eco-driverem).
Odpowiedz
#16
12-15 litrów LPG ( nie wliczając benzyny na,,rozgrzanie"). A na samej benzynie wynik podobny. Normalna jazda bez szalenstw ale i tez bez zamulaniaUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości