Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuleje amortyzatorów od innych modeli
#1
Witam, zamówiłem nowe amortyzatory,tył, zamienniki. Chciałbym jeszcze kupić tuleje amortyzatorów. Nigdzie nie mogę wyszukać LEGEND III.
Może pasują od Accorda lub CRV? Wiecie może od jakiego modelu?
Odpowiedz
#2
Spróbuj w ASO nie są jakieś strasznie drogie. Później podeślę Tobie numery OE.A jeżeli można zapytać gdzie kupiłeś amorki tył?  I jakie to są.
Odpowiedz
#3
Na
https://www.rockauto.com/en/catalog/acur...strut,7584

32 dolce za sztukę. Z wysyłką, płatnością przez paypal ok. 420 zł mnie wyszło za 2 szt.

Widzę,że ten za ok. 32 dolce zniknął co kupiłem ale się pewnie pojawi. Bo miałem problemy z płatnością/zamówieniem i 10 razy podchodziłem do zamówienia Uśmiech


Ok podeślij.
Dzięki za info.
Odpowiedz
#4
(03-11-2019, 7:33 )Rzymek napisał(a): Spróbuj w ASO nie są jakieś strasznie drogie. Później podeślę Tobie numery OE.A jeżeli można zapytać gdzie kupiłeś amorki tył?  I jakie to są.

Marki nie pamiętam. w potwierdzeniu zamówienia nie ma. jak się pojawią to wkleję linka jeszcze raz ale pewnie się pojawi pod linkiem co wyżej dałem.
ok. jak nie zapomnisz numerach OE.A  to super.
Odpowiedz
#5
52622-SZ3-004 numer OE tulei amorka tylnego.
A tak apropo to co się stało z Twoimi amortyzatorami?
Odpowiedz
#6
(03-11-2019, 9:05 )Rzymek napisał(a): 52622-SZ3-004 numer OE tulei amorka tylnego.
A tak apropo to co się stało z Twoimi amortyzatorami?

Przy przejeździe np. Nad studzienkami, a nawet małymi nierównościami słyszę delikatne stuki. Czuc mocno dziury,a przodzie nie czuć dziur, nierówności. Przy przejeździe po torach kolejowych czuje, ze tył się cały trzęsie. Wcześniej wymieniłem wahacze tył górne oraz gumy stabilizatora. Pomogło dużo ale jeszcze nie na 100%.
Gorzej jak to nie będą amory.  O matko Przód chodzi idealnie i nie nie czuć i nie słychać.

Dzięki za nr.
Odpowiedz
#7
Nie latwiej to najpierw sprawdzic? Ja tak kiedys wymienilem caly przod z amortyzatorami (w innym aucie) , a okazalo sie,ze to byly gumy stabilizatora, ktore bywaja czesto najglosniejsze.
Odpowiedz
#8
(03-11-2019, 17:26 )Makukrak napisał(a): Nie latwiej to najpierw sprawdzic? Ja tak kiedys wymienilem caly przod z amortyzatorami (w innym aucie) , a okazalo sie,ze to byly gumy stabilizatora, ktore bywaja czesto najglosniejsze.

Gumy stabilizatora wymieniłem właśnie  Zdezorientowany
Odpowiedz
#9
tuleje amortyzatora dostalem bez problemu oem u golema (jdmshop.eu) cena 75zł za sztuke
Odpowiedz
#10
(03-11-2019, 18:27 )frajcik napisał(a): tuleje amortyzatora dostalem bez problemu oem u golema (jdmshop.eu) cena 75zł za sztuke

Nie ma do mojego modelu.
Zdecydowałem się na ASO , koszt za jedną 100 PLN. Nie tak źle. Mam nadzieje,że będą pasować do tych zamienników.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości