Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa do ACURY RL
#1
Witam czy jest możliwość i czy ktoś posiada mapę europy do KB2 ? Bo mam wersję USA 4.63 i próbując zainstalować Europę 2018 mam komunikat, że wersja USA jest nowsza i nie da rady Smutny
w tej chwili
1. sprowadzona Acura KB2 - naprawiam
2.  Acura KB2- Sprawna używam
Odpowiedz
#2
(05-20-2019, 19:05 )szogun2000 napisał(a): Witam czy jest możliwość i czy ktoś posiada mapę europy do KB2 ? Bo mam wersję USA 4.63 i próbując zainstalować Europę 2018 mam komunikat, że wersja USA jest nowsza i nie da rady Smutny

nie jestem pewien czy amerykan napęd gps to jest to samo, ale skoro masz komunikat, że usa nowsza spróbuj wymusić aktualizacje.
w wersji europejskiej jeśli miałeś bardzo starą wersję i chciałes od razu przeskoczyć do najnowszej z automatu nie szło trzeba było wymusić upgrade.
Odpowiedz
#3
(06-13-2019, 3:58 )wujekmetal napisał(a):
(05-20-2019, 19:05 )szogun2000 napisał(a): Witam czy jest możliwość i czy ktoś posiada mapę europy do KB2 ? Bo mam wersję USA 4.63 i próbując zainstalować Europę 2018 mam komunikat, że wersja USA jest nowsza i nie da rady Smutny

nie jestem pewien czy amerykan napęd gps to jest to samo, ale skoro masz komunikat, że usa nowsza spróbuj wymusić aktualizacje.
w wersji europejskiej jeśli miałeś bardzo starą wersję i chciałes od razu przeskoczyć do najnowszej z automatu nie szło trzeba było wymusić upgrade.

Jak wymusić  ? komunikat jest, że wersja nie pasuje, a co do GPS satelity widać strzałka się przemieszcza jak jadę tylko podróżować mogę tylko po USA i Hawajach bo podkład obrazkowy się nie zgadza Uśmiech
w tej chwili
1. sprowadzona Acura KB2 - naprawiam
2.  Acura KB2- Sprawna używam
Odpowiedz
#4
trzy przyciski naraz MAP + MENU + cofnij /ta zawinięta strzałka/ wchodzisz w nowe menu i chyba dalej 'version' i download. AKTUALIZACJA NA PRACUJĄCYM SILNIKU !!!
w europie wersja to 3c0. Alemw accordach sprowadzanych z usa trzeba było wymieniać napęd dvd na ten z wersji europejskiej. jak ci nie pójdzie wymuszony upgrade pewnie trzeba bedzie poszukać
napędu
Odpowiedz
#5
(06-27-2019, 0:21 )wujekmetal napisał(a): trzy przyciski naraz MAP + MENU + cofnij /ta zawinięta strzałka/ wchodzisz w nowe menu i chyba dalej 'version' i download. AKTUALIZACJA NA PRACUJĄCYM SILNIKU !!!
w europie wersja to 3c0. Alemw accordach sprowadzanych z usa trzeba było wymieniać napęd dvd na ten z wersji europejskiej. jak ci nie pójdzie wymuszony upgrade pewnie trzeba bedzie poszukać
napędu

napęd z kb1 Legend ma inne złącza i w oryginale miał czarną płytę w  kb2 mam białą płytę :Uśmiech , a wiesz może do czego służy w kb2 slot pc card w napędzie nawigacji w bagażniku ?
w tej chwili
1. sprowadzona Acura KB2 - naprawiam
2.  Acura KB2- Sprawna używam
Odpowiedz
#6
z tego co jest w amerykanskim manualu gniazdo służy do celów serwisowych
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości