Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podświetlenie
#1
Wracałem ostatnio z libacji oczywiście jako pasażer, bawiłem się ustawieniami radia itd.Dzis patrzę i nie działa mi podświetlanie radia, klimy, całego panelu.Grzanie dupy,nawiew na szybę itd jak włączę to działa tylko podświetlenie nie.Cos się z.....o czy ja coś pogrzebałem?bezpieczniki w kabinie ok.
Edit
Tak sobie teraz myślę to odłączałem aku bo dawałem kiere do obszycia i może jednak coś gdzieś się zjarało?
Edit 2 podświetlenie guzików w podsufitce też nie działa,jest możliwość że wszystko jest na jednej kostce?
Edit 3 nie działają mi tylne postojowe światła i pali bezpiecznik pod maską od nich.Jest możliwość że zwara robiącą się w kierownicy takie cuda robi?Bo dawałem kiere do obszycia i może babka coś tam popieprzyła z kabelkami O matko
Jeszcze żaden k...a elektryk nie chce się podjąć naprawy bo gadają ze może jakieś moduły,może gdzieś coś i ogólnie to oni nie wiedzą co to za auto Szczęśliwy
Odpowiedz
#2
Najszybciej moim zdaniem zobaczyc co jest to odlaczyc wszystkie przewody od kierownicy zmienic ten bezpiecznik i zobaczyc czy swiatla dzialaja. Skoro mowisz, ze to jedyna zmiana jaka zrobiles to od tego bym zaczal.
Odpowiedz
#3
(09-16-2021, 5:31 )see napisał(a): Najszybciej moim zdaniem zobaczyc co jest to odlaczyc wszystkie przewody od kierownicy zmienic ten bezpiecznik i zobaczyc czy swiatla dzialaja. Skoro mowisz, ze to jedyna zmiana jaka zrobiles to od tego bym zaczal.

Winowajcą okazała się postojówka ledowa,coś w niej latalo i robiło zware.
Odpowiedz
#4
Postojowki chyba nie ruszales. Wazne, ze znalezione i wszystko dziala. Je najczesciej zaczynam od zmiany jakie dokonalem. Swoja droga jest jakas ksiazka sam naprawiam gdzie mozna zobaczyc schemat ? Zdziwilem sie, ze swiatla sa na tym samym bezpieczniku. Myslalem, ze oswietlenie kabinowe jest na innym niz, swiatla postojowe.
Odpowiedz
#5
(09-19-2021, 21:08 )see napisał(a): Postojowki chyba nie ruszales. Wazne, ze znalezione i wszystko dziala. Je najczesciej zaczynam od zmiany jakie dokonalem. Swoja droga jest jakas ksiazka sam naprawiam gdzie mozna zobaczyc schemat ? Zdziwilem sie, ze swiatla sa na tym samym bezpieczniku. Myslalem, ze oswietlenie kabinowe jest na innym niz, swiatla postojowe.

Mam ściągnięte schematy od acury z acura legend wiki. Przy okazji wrzucę, bo chyba oryginalny link nie jest już dostępny.
Odpowiedz
#6
Dziwne jest to że wywalało główny bezpiecznik postojowek a nie ten odpowiedzialny za lewa postojówke.Przeciez w każdym aucie od dziesiątek lat są oddzielne bezpieczniki na lewe prawe światła żeby nie było przypadku że jak jedna nawali to wszystkie gasna
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości