Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend i żona
#1
Ostatnio zdarzyło się kilka razy, że moja szanowna połowica zmuszona była prowadzić moją hondę . Pierwsza jazda odbyła się pod strachem , następne już bez.
I wyobrażcie sobie ,że wczoraj oświadczyła ,że jeszcze ze dwie jazdy i zabierze mi hondę bo jest łatwiejsza w prowadzeniu od jej mazdy i bardziej przyjazna dla kobiety. Do tego cichsza.
I co Wy na to?
Strach ją wpuścić więcej razy za kółko.Huh
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#2
mądra żona - wie co dobre! SPrzedaj Mazdę i kup jej Legendę. Rozwiązanie proste Uśmiech

Na szczęście jak jadę wypić/popić to mam kierowniczkę, bluzga na mnie, że niby trzaskam drzwiami w Legendzie hahha, teraz jej wmawiam, że popsuła skrzynię :oklasky: Anioł
v6
Odpowiedz
#3
Mnie to w ogole nie dziwi. Moja kobieta też uwielbia jeździć legendem.

Matula już pod 50 podchodzi, na ogół spokojnie jeździ, w domu na co dzień jeździ Scenic II i Civic V. Ale jak jak ja się pojawiam to jednak wsiada do legendy i po każdej podróży z bananem na twarzy wchodzi do domu.
Odpowiedz
#4
ja mam podobnie jak kupiłem legenda to było narzekanie że automat że jak tym jezdzić że nie umie że wszystko nie tak
a jak na jesieni kupowałem jaj bryczkę to znajdz najchętniej coś podobnego do legenda z wyposażenia no i w automacie no bo tak fajnie tym się jezdzi :ok:
Odpowiedz
#5
Mazda mojej Pani jest w automacie ale w hondzie ,,kierownica się lżej kręci".
I bądż tu mądry pisz wiersze!!!
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#6
Moja matka, rocznik 1953, która niecodziennie jeździ autem a jak już to ma prelude w automacie wsiadła do legenda bo musiała. Wszystko bez problemu. Parę dni później zapuściła się samodzielnie w warszawskie korki i nie narzeka. Legend jest autem banalnym w prowadzeniu więc czemu Panie mają mieć jakieś problemy z jazdą tymi autami?
Części do prelude II i III gen. Ubezpieczenia majątkowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości