Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
świece denso
#11
tylko, że maciej343 dał tyle za komplet, a Zibi mówisz o sztuce.
v6
Odpowiedz
#12
Odświeżę wątek, ponieważ chcę zakupić świece i rozbieżności w cenach są okrutne. IK20 znalazłem na allegro po 38zł/szt. PK20PR-L11 są dostępne od 57-62zł/szt. Natomiast najrozmaitsze TT są po 17zł/szt. Dzwoniłem, jest odnośnik do KA7/8 (K16TT?). Czy ktoś już używał TT? W opisie wychwalają ich zalety przy lpg, no i cena jest tak atrakcyjna że zastanawiająca...
Odpowiedz
#13
Mówisz o tych 17zł sztuka co w inter-carsie podają? Też mnie ta cena zastanawiała więc pojechałem do najbliższego oddziału i przy pomocy mojego dowodu rejestracyjnego stwierdzili, że te świecie nie będą pasować...I z denso tylko pasują te za 50zł+
Odpowiedz
#14
Chodziło mi o te z allegro (przykładowa aukcja, sklep podaje inf. że któreś się nadają - nie pamiętam dokładnie modelu, telefon im trzeszczał) http://allegro.pl/denso-swieca-zaplonowa...45575.html . W intercars u mnie nie mają nic za taką kwotę, polecają ngk.
Odpowiedz
#15
To też poczekam aż ktoś się wypowie na temat tych świec co podałeś w linku allegro bo jak to będą te, które wszyscy zachwalają bez żadnych haczykow to zamawiam :>
Odpowiedz
#16
Link jest do innego modelu - poprawny symbol to K20TT. Potwierdzone w 2 sklepach, mają pasować (allegro od 13-17zł). Zamówiłem, zobaczymy co się będzie działo Oczko
Odpowiedz
#17
Ja dzisiaj (dokładnie 2h temu) zmieniałem świece w mojej Acurze TL i założyłem właśnie Denso, konkretnie VK20 irydowe i pierwsza przejażdżka i wrażenia pozytywne, fakt faktem, że stare miałem Boscha i już chyba na wykończeniu bo w górnym zakresie obrotów miałem spadek mocy a teraz jest elegancko. Trochę taka przyjemność kosztuje ale jakże będę spał spokojnie z przekonaniem, że założyłem dobre świece. Na temat NGK opinie są podzielone a na temat Denso negatywnych jeszcze nie widziałem.
Odpowiedz
#18
Czyli jednak świeceOczko
Odpowiedz
#19
Zgadza się, sam bym nie postawił takiej diagnozy ale jak widać z pomocą forum można sobie poradzić mając tylko elementarną wiedzę. W sumie Denso też wybrałem sugerując się forum, ale Pan w sklepie powiedział, że do tego silnika nic lepszego mi nie może zaproponować.
Odpowiedz
#20
Może to nienajgorszy wynik w lenistwie, ale dziś w końcu zmieniłem świece. Denso K20TT względem ceny zadowala mnie w pełni. Wcześniejsze irydowe już trochę poprzypalało, twin tipy nie robią na razie gorszego wrażenia. Lepiej odpala, chodzi może równiej, nie zdążyłem jeszcze obadać trasy ale ogólne wrażenia pozytywne. Niskobudżetowo polecam, mimo że niektórzy mówią że w/g vin-u się nie da. U mnie jeździ na razie bezproblemowo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości