Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ka9 gdzie OBD??
#21
(08-02-2012, 19:09 )Peter napisał(a): Może w Waszych autach zakłada się jeszcze zworkę? Sprawdź czy nie ma kabelka pod nogami pasażera rogu kabiny.

dokładnie tak, trzeba sięgnąć tak jakby pod schowek od strony pasażera
Odpowiedz
#22
niech ktoś fotę wrzuci gdzie to jest. Chce się do silnika podłączyć a nie mam jak Smutny
Odpowiedz
#23
(08-06-2012, 20:21 )Lechu napisał(a): niech ktoś fotę wrzuci gdzie to jest. Chce się do silnika podłączyć a nie mam jak Smutny

qrcze nie miałem chwilowo dostępu do netu... urlopy itd.

Jak znajdę chwilę to zejdę do garażu i postaram się pstryknąć. No chyba że już znalazłeś zgubę.
Odpowiedz
#24
Niestety nie znalazłem. Mechanik też szukał i jeszcze ch... zgubił mi zapinki od zaślepki pod schowkiem pasażera Zły
Odpowiedz
#25
(08-21-2012, 21:27 )Lechu napisał(a): Niestety nie znalazłem. Mechanik też szukał i jeszcze ch... zgubił mi zapinki od zaślepki pod schowkiem pasażera Zły

nie ma się co złościć, sam zdejmowałem i od strony pasażera i kierowcy...generalnie przy odpinaniu one wpadają same do środka :/

Jak dzisiaj się wyrobię to poszukam i wrzucę jakieś foto
Odpowiedz
#26
I jak ta fota ?? Język
Odpowiedz
#27
(09-04-2012, 20:51 )Lechu napisał(a): I jak ta fota ?? Język

wyślij mi na PW swojego maila bo jestem w robocie i nie moge tu przerobić zdjęcia a na forum nie można wrzucić cięższego niż 500kb
Odpowiedz
#28
(09-04-2012, 20:55 )supertzar napisał(a):
(09-04-2012, 20:51 )Lechu napisał(a): I jak ta fota ?? Język

wyślij mi na PW swojego maila bo jestem w robocie i nie moge tu przerobić zdjęcia a na forum nie można wrzucić cięższego niż 500kb

WYsłałeś ???
Odpowiedz
#29
ok dzięki fote dostałem.

To niech teraz mi ktoś powie jak się nazywa interfejs do Hondy bym mógł sobie prace sond przeglądać itp oraz przejściówka z tych pinów na normalny interfejs , chyba że nie jest potrzebna.
Odpowiedz
#30
(10-09-2012, 21:01 )Lechu napisał(a): ok dzięki fote dostałem.

To niech teraz mi ktoś powie jak się nazywa interfejs do Hondy bym mógł sobie prace sond przeglądać itp oraz przejściówka z tych pinów na normalny interfejs , chyba że nie jest potrzebna.
Do sprawdzenia sondy wystarczy ci zwykły multimetr i badasz Biały przewód sondy.

A tu fotki złącza 2 i 3 pinowego nad nogami pasażera.
[Obrazek: 2ea4298cc51affa3m.jpg] [Obrazek: 8a33201d2f92c703m.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości