Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
antena - czym smarować
#1
to ja dalej o smarach Uśmiech

czym antenę smarować, może jakiś link do sklepu z różną chemią do auta ? raczej coś dobrej firmy ...
Odpowiedz
#2
Byle jakim smarem. Ja stosuję jakiś smar w sprey'u i jest ok.
Odpowiedz
#3
WD40 przeplukac cala Antene (jezeli elektryczna) , kilkanascie razy zlozyc i rozlozyc samoczynnie , wytrzec do sucha jezeli juz nie pojawiaja sie zabrudzenia , poczym 3-5 kropli oleju silnikowego , antene kilkanascie razy zlozyc i rozlozyc samoczynnie , poczym przetrzec szmatka i antena chodzi jak nowa , 2x do roku ,
smar zatyka odplyw od anteny i z czasem nie do usuniecia nalot a jak zlapie wody i zima przyjdzie to antena sie zaczyna meczyc
Odpowiedz
#4
tak też uczynię
Odpowiedz
#5
antenę przeciera sie szmatka tylko w kierunku górnej części anteny , pare kropli oleju mozna tez nalozyc na szmatke i naoliwic antene przecierajac ja. ,
do czyszczenia anteny mozna tez uzyc : Bremsreiniger* albo Rostreiniger* mozna tez zastosowac jednoczesnie oba preparaty poczym oliwienie i osuszenie anteny.

edit,
szukam anteny elektrycznej max 40cm
Odpowiedz
#6
w środku czy BAT?

środek smar do przekłądni na plastikowych kołach-biały.

Z Zewnątrz podstawą jest trzymania BATa w czystości. SMAR w spray-u z dodatkiem silikonu jest OK, bezwzględnie nalęzy antenę przetrzeć, aby nie łapała syfu.
Odpowiedz
#7
antena z batem o dlugosci max 40 cm jak jest rozlozona
Odpowiedz
#8
Zainteresuj się JDMowym Halfem:

http://www.honda-crx.info/forum/viewtopic.php?t=56440

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#9
widzialem na allegro , ale ten half jest o polowe za dlugi , ciekawy Half mial S-Klassa z lat 90´ i to 2x
Odpowiedz
#10
a ktoś wie jak sterować halfem z civica ? Mam takowy założony, ale nie wiem co zrobic z dodatkowym pinem właśnie od guzika halfa ? Do masy ? Do plusa ? zmostkować piny ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości