Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dywaniki
#1
Koledzy czy nie możemy się skrzyknąć na jakieś dywaniki grupowe ? Sprawdzone , solidne, dopasowane do naszych lalek ? Wiosna idzie to i dywaniki też bym kupił bo moje po zimie to już całkowicie się zeszmaciły...
Odpowiedz
#2
Jestem jak najbardziej za tym pomysłem.
Z tego co wiem to problemem nawet nie jest samo wykonanie tego bo są firmy co tym się zajmują, lecz dostanie szablonu lub wzoru jakiegoś z, którego można by było stworzyc taki dywanik wymiarowy.
Odpowiedz
#3
a Pan kierownik nie miał w swoim aucie dywaników ori ? Poprosimy nowego nabywce żeby na kartoniku albo jakimś zeszłorocznym kalendarzu odrysował dywanik i odesłał swoje arcydzieło do firmy zajmującej się dywanikami ? A my zafundujemy jakieś woskowanie na wiosnę koledze :)
Odpowiedz
#4
Chętnie bym się dołączył, ale nie wiem czy do mnie będą takie same dywany (Acura TL '95). Wrzucicie mi zdjęcie szablonu jak Wam się uda załatwić, kilka wymiarów podacie i jeśli by się wpasowały to bym się chętnie podpiął pod zamówienie, tym bardziej, że tylnych dywanów wcale nie posiadam. Uśmiech
Odpowiedz
#5
Jeszcze spróbuje poszperać na forum USA tam możliwe, że cos takiego jak szablon tych dywaników maja
Odpowiedz
#6
ok, jak tylko będzie lepsza pogoda postaram się porobić szablony
Odpowiedz
#7
Anioł
Odpowiedz
#8
szablony porobione więc moran podaj adres na PW pod który mam je wysłać
Odpowiedz
#9
Jakby dalo rade ogarnac w kolorze kremowym do jasnej tapicerki to chetnie sie podczepie pod zamowienie grupowe Oczko
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#10
Ja bym potrzebował pod szarą tapicerke i skóre lecz nawet nie mam odniesienia jaki ten szary kolor dywanikow jest bo nigdy ich na oczy nie widzialem Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości