Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czyszczenie glowicy
#1
siemanko Uśmiech problem taki Uśmiech zdjelem pokrywy zaworow Uśmiech i troche mi tam pylkow kurzu i jakis ziarenek ( ala cukier puder w dotyku) mi sie przysypalo na klawiature cala ... i czym to przeczyscic? ogolnie plan taki ze zakladam wszystko wlewam nowy olej odpalam robie 20 km .. i wylewam i wyieniam olej z filtrem ... druga opcja wziasc olej rozgrzac w miare nie wiem do pewnej temp i lac centralnie z gory zeby wszystko scieklo do miski .. jakies pomysly ? bo silnik jest suchy Uśmiech wiec moge kombinowac.... napewno woda nie bede lac bo nie pogielo mnie jeszcze wystarczajaco ..
Odpowiedz
#2
Do czyszczenia głowicy uzyj NItro albo specjalnej chemii np Vc 242 brudpur, Track Clean; do kupienia w hurtowniach z chemia profesjonalna.
Odpowiedz
#3
nad nitro myslalem i raczej tak zrobie Uśmiech chcialem po prostu sie upewnic Uśmiech i tak czy siak olej na przeplukanie mam Uśmiech zeby czysciutki zalac Uśmiech a nie z paprochami Uśmiech ok dziekwoacUśmiech
Odpowiedz
#4
Ale te głowice masz na silniku?

jeśłi tak to przepłucz jw, zalej olejem, daj mu popracować a następnie do michy z nim.
v6
Odpowiedz
#5
NIe no oczywiscie Nitro tylko do czyszczenia głowic zdemontowanych! Ewentualnie mozesz sobie nim wyszyscic dekiel zaworow (kanały przewietrzania skrzyni korbowej).
Odpowiedz
#6
czuję niepokój, że silnik był w całości.

Szumki jak on jest w Twoich rękach to "reklamacji i zwrotów po odejściu od kasy nie przyjmujemy" Oczko
v6
Odpowiedz
#7
silnik smiga lepiej niz moj Uśmiech wyczyszczony przykrecony i pomalowany Uśmiech wrzuce jutro fotki Uśmiech reklamacji nie powinno byc jak trzyma kompresje to bez problemu .. jak narazie dymi ale to rzecz jasnaUśmiech bo do cylindrow wlalem po 100ml oleju zeby przesmaworowac a nie na sucho wraz z moim mechanikiem wlewalismy oleje w kazde mozliwe miejsca teraz musi sie to przepali dopalic itp Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości