Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fillrt skrzyni
#1
witam

czy to coś warte ostatnio jak zmieniane było to serwis teraz nie założe w takiej cenie 8)

http://allegro.pl/filtr-skrzyni-acura-le...45366.html
Odpowiedz
#2
ja zamowilem hondowski za 249 i uszczelka za 69 oraz oring za 10

olej po 60 zl za litr

dotrze wszystko dopiero na koniec kwietnia Uśmiech
Odpowiedz
#3
To pewnie chińczyk na papierowym wkładzie. Polecam OEM.
Odpowiedz
#4
(03-09-2012, 6:24 )Peter napisał(a): To pewnie chińczyk na papierowym wkładzie. Polecam OEM.

8) mi coś powiedzieli koło 500 Uśmiech z oem
Odpowiedz
#5
(03-08-2012, 23:13 )arturlipko napisał(a): czy to coś warte ostatnio jak zmieniane było to serwis teraz nie założe w takiej cenie 8)

A jak tak czytam i nie wiem po jakiemu to jest napisane Uśmiech
Odpowiedz
#6
(03-10-2012, 4:44 )jarolissimus napisał(a):
(03-08-2012, 23:13 )arturlipko napisał(a): czy to coś warte ostatnio jak zmieniane było to serwis teraz nie założe w takiej cenie 8)

A jak tak czytam i nie wiem po jakiemu to jest napisane Uśmiech

Fakt, kolega Artur tak troche jak angol pisze Oczko Arturze Lipko a gdzie Ci powiedzieli: 500 za OEM? W ASO Mercedesa? Oczko
Odpowiedz
#7
oj macie rację. postaram się trochę ładniej stylistycznie. czasami jak się spieszę i zaczynam pisać to zbyt duże skróty myślowe robię Uśmiech a powiezieli w aso w lublinie. po drugim telefonie chcą numer skrzyń biegów Uśmiech bo inaczej się ponoć nie da dobrać w systemie Smutny
tam oleju wejdzie 3,3 litra ?? tak czyli 4 litry trzeba kupić ??
Odpowiedz
#8
Artur, ktore ASO? TimPol czy CRH Honda, z ciekawosci pytam. Choc skoro prosza o numery przez tel to na 99% CRH Szczęśliwy
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#9
Witam i mam w zasadzie dwa pytania...
Gdzie szukać filtra oleju skrzyni automatycznej (lubię wiedzieć co i jak jak udaję się do warsztatu)? I drugie, czy zamawiać też podkładkę 21813-PY4-000 i oring 91308-PA9-003 ?

PS. Ja za hondowski filtr 25420-PY4-000 zapłaciłem ok. 380 PLN

Edit: o-ringu za przysłowiowe dwa pięćdziesiąt nie było w centali Hondy na Europę, ma być z Japonii w połowie stycznia :O , a hondowski filtr powietrza dostałem po rabacie za jakieś 80 PLN.

Edit: Znalazłem ten temat i co dziwne przez google a nie forumową wyszukiwarkę :O ... http://honda-legend.pl/Temat-wymiana-fil...cznej--553


Tym samym zapytania nieaktualne Uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości