Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niestety już nie Legend
#1
Witajcie,
ponieważ jak wiadomo Legenda w dobrym stanie kupić ciężko a trafiło mi się coś równie ciekawego i w świetnym stanie to postanowiłem zaryzykować i spróbować przygody z Subaru.
Stylistycznie baaardzo odbiega od klasycznej linii Legenda.
Mam nadzieję, że mimo wszystko chociaż kilku osobom się spodoba Oczko
A co do Legenda to myślę, że jeszcze kiedyś zawita spowrotem jakaś ładna sztuka.

MODEL: 1993, coupe
SILNIK: 3300ccm H6, 230KM
UKŁAD DOLOTOWY: seria
UKŁAD WYDECHOWY: seria z wywalonymi katalizatorami.
ELEKTRONIKA: seria
UKŁAD NAPĘDOWY: 4X4 jak to w subaru, ASB.
ZAWIESZENIE: Seria ale wszystkie tuleje zmienione na czerwone poliuretany
UKŁAD HAMULCOWY: seria
BODY KIT: seria
ŚRODEK: seria
CAR AUDIO: seryjne subaru + zmieniarka na 12cd
DODATKOWE: Wzmocniona chłodnica robiona na zamówienie + chłodzenie skrzyni biegów.
MOC: 230 lub 240KM
PLANY: Dopieścić i śmigać Oczko

[Obrazek: p27021216400001.jpg]

[Obrazek: p27021216380001.jpg]


[Obrazek: p27021216390001.jpg]


[Obrazek: p27021216510001.jpg]

[Obrazek: p27021216390002.jpg]


[Obrazek: p06031215210002.jpg]


[Obrazek: p06031215210001.jpg]
Odpowiedz
#2
Ooooo, no proszę Pana, pięknie! Klasyka gatunku Uśmiech

Rzuć okiem tutaj, może znajdziesz coś interesującego: http://subaru.pl/forum/viewtopic.php?f=2...X#p1576169
Odpowiedz
#3
heh jak widać przedostatni post napisany właśnie przeze mnie Uśmiech
Zaglądam tam czasami.
Odpowiedz
#4
widze że kupiony w Lublinie, czy już przerejestrowany? kiedyś sam myślałem nad takim ale padło na prelude
Odpowiedz
#5
jeszcze nie przerejestrowany, kupiony w lublinie ale w lublinie też mieszkam także tablice zostaną.
Odpowiedz
#6
Bardzo oryginalny sprzęt, gratulacje!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#7
UffJęzyk Już się bałem że dostane opieprz, że sprzedałem legenda a nie naprawiałem albo ze nie kupiłem drugiego Język
A co do Legenda to poszedł w dobre ręce i będzie dalej jezdził, a właściwie to już chyba jeździ. Po weekendzie pojade go obejrzeć jak robota wyszła to cykne pare fotek i wrzuce co byście ocenili Uśmiech
Odpowiedz
#8
Bardzo ciekawe auto. A jak z dostępnością części, np. z przednią szybą? Uśmiech
Odpowiedz
#9
Adixi; po pierwsze gratki za odwagę, SVX to rzadki okaz, z gratami będzie cięzko. Widze, zę gazik jest - będzie taniej. Po drugie; szkoda, że nie powalczyłeś trochę z Legendem, w końcu włożyłes w niego sporo forsy i serca. Niemniej, najlepszego, niech sie woziUśmiech
Odpowiedz
#10
Mijalismy sie dzisiaj w Lublinie, jeszcze nie zdazlem sie przyjrzec dokladniej ale pewnie to kwestia czasu Uśmiech

Adrian juz wie ze najlepiej SVXowi do twarzy z przodem przeszczepionym ze starego Legacy Oczko

[Obrazek: d382c28a37d1.jpg]

Oby auto dobrze sie sprawowalo i nie sprawialo problemow, bo z gratami bedzie ciezko Uśmiech
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości