Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny nowy
#1
Niniejszym chciałbym się przywitać, niedawno stałem się posiadaczem całkiem eleganckiego legenda sedana 95r. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
Odpowiedz
#2
Czesc! Nie bądź niesmiały i pokaż go tutaj Oczko

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#3
Rodzina nam się powiększyła Uśmiech Witaj.
Odpowiedz
#4
Witaj, pochwal się w galerii gablotą. Oczko
Odpowiedz
#5
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Czyżby mój były sedan ? [Obrazek: dscn0134x.jpg]
Odpowiedz
#7
(03-30-2012, 4:10 )szymon16v napisał(a): Czyżby mój były sedan ? [Obrazek: dscn0134x.jpg]

Ale jaja! dokładnie ten sam!!!
To może od razu zapytam, czy jest coś, o czym powinienem wiedzieć?
Jest czujnik ABSu do wymiany, i sprzęgło ma chyba przed sobą nienajdłuższy żywot, ale tak poza tym wszystko ok.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
#8
Sprzedałem ją kolesiowi za połowe tego co była wystawiona. Do roboty było zawieszenie z tyłu, przetarta kierownica, niedziałający ABS, padnięty akumulator, bąbelki na tylnych nadkolach. Ja ją kupiłem od gościa który miał ją pare łądnych lat, mówił że sprzęgło i rozrząd było robione niecałe 2 lata temu, koleś wyglądał na uczciwego. Miałem ją 2 miesiące i poszła do tych kolesi z Tokarni. A na jakich tablicach rejestracyjnych ją kupiłeś ?
Odpowiedz
#9
Kupiłem ją dokładnie na tych blachach. A mogę spytać o powód sprzedaży? Nie chciało Ci się inwestować w te naprawy? Jak się sprawowała poza ww.sprawami?
Odpowiedz
#10
Na jakie nazwisko jest umowa ? Bo gość coś mógł wała zrobić, kazał mi trzecią umowę podpisać. Mówił że mu do skarbówki potrzebna. Sprzedałem bo za duże spalanie było jak dla mnie Uśmiech Bardzo fajnie sie nią jeździło, bardzo zadbana była i raczej z oryginalnym przebiegiem. Ja zdążyłem zrobić w niej regulacje gazu, założyłem z przodu opony, naprawiłem centralny zamek, poprawiłem skórę na siedzeniach. A i klamka była urwana w drzwiach pasażera, próbowałem ją skleić, ale i tak się urwała.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości