Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend 91r 100% Japoniec jeden z niewielu w Polsce
#31
(04-02-2012, 0:47 )matti5d napisał(a): Poza tym on ma wersje JAPOŃSKĄ !

No tak mu w polskim ASO powiedzieli!!!! O matko
Odpowiedz
#32
Widać ze słownictwo skróciło się aż do "zera" u speców. Uśmiech Przełączamy na gazik i jedziemy na składaku w trasę ;] następnym razem zanim się zaczniecie dowartościowywać u laików to zastanówcie się czy warto, bo to nie ja z siebie robię pajaca speca tylko Wy ale nie moja sprawa. Wychodzę z tego forum bo dowiedziałem się co miałem się dowiedzieć powodzenia chłopcy.
Odpowiedz
#33
nasza rybcia połknęła haczyk Oczko
Odpowiedz
#34
Może to nowe jeszcze bardziej perwersyjne wcielenie doktora Gtecha? Oczko
Odpowiedz
#35
(04-02-2012, 2:13 )tymbark napisał(a): Widać ze słownictwo skróciło się aż do "zera" u speców. Uśmiech Przełączamy na gazik i jedziemy na składaku w trasę ;] następnym razem zanim się zaczniecie dowartościowywać u laików to zastanówcie się czy warto, bo to nie ja z siebie robię pajaca speca tylko Wy ale nie moja sprawa. Wychodzę z tego forum bo dowiedziałem się co miałem się dowiedzieć powodzenia chłopcy.

Tu nie chodzi o to, że my się dowartościowujemy, tylko o to, że Ty trochę przeceniasz wartość swoją i swojego samochodu(i chyba swoją wiedzę na jego temat też). Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#36
Pytanie, tym razem poważne, masz elektrycznie składane lusterka?

[Obrazek: 4568255380_84e8c15d01_o.jpg]
[/quote]

znajomy widok, a u mnie takie cos jest Oczko
Odpowiedz
#37
Bo Ty święty mikołaj masz III gena Uśmiech
Odpowiedz
#38
Ale jaja panowie Uśmiech Dawno nie zaglądałem, a tu proszę - ja też mam 91/94. Serio, w dowodzie r.produkcji 94, I rej. 96. Zacytuję Stanisława Lema : "Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości