Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend 91r 100% Japoniec jeden z niewielu w Polsce
#21
Zastanawiam sie kiedy zobaczymy tego Legenda wystawionego na Allegro/Otomoto.
Bo wydaje mi się, że to Pan handlarz zrobił wywiad po tym jak okazyjnie kupił KA7 Oczko

Zobaczcie na to zdjęcie, ramki tablic są z autohausu Autorama z Innsbrucku Uśmiech

[Obrazek: img2211s.jpg]

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#22
Rozbawiliscie mnie Uśmiech, nie wciskalem ciemnot tylko po prostu nie jestem specem od samochodow i sie mylilem zdarza się.

91r uzyskanie pozwolenia na ten model do sprowadzenia go 94r produkcja i wszystko juz wiem.

Kolego ktory twierdzi ze kupilem "za okazyjna cene" owszem Ojciec kupil go za jakies 650tys schillongów Uśmiech masz jakies watpliwosci mieszkam w wwa i mozesz podziwiac mnie jezdzac na tych blachach tutaj wlasnie.

dzieki za pomoc i arogancje Uśmiech


pozdrawiam i czesc
Odpowiedz
#23
Panie austryjak, przeczytaj jeszcze raz co Ci mądrzejsi w tym temacie napisali, przemyśl czy dalej jedziesz z nami w tym tonie. Narazie ten wątek jest Twoją kompromitacją pełną śmieci.

Aha, w kwestii Hondy, doklej do tyłu emblematy bo ich brakuje.

O matkoO matkoO matko
Odpowiedz
#24
na dole poprawka
Odpowiedz
#25
Straszne jest to i smieszne co piszesz.
Mam wrażenie, że ten Legend pojął już więcej informacji o Tobie niż Ty jestes w stanie przyswoić o nim.
Kiedy wystawiasz ogłoszenie?

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#26
w wieku 25 lat byłem bardziej ogarnięty, wątek nie będzie zamknięty, potraktuję go jako free spam area. nt wyjątkowości pewnej srebrnej Hondy.

Pytanie, tym razem poważne, masz elektrycznie składane lusterka?

[Obrazek: 4568255380_84e8c15d01_o.jpg]
Odpowiedz
#27
Inaczej to ujmę. Napisałem zapytania o tych bogach i zapytanie co można zrobić z fantem ze śrubami które są tak zardzewiałe ze nie da się nic z nimi zrobić + pierwsza usterka czyli czujnik abs. Dostałem odpowiedz - dostałem. Napisałem ze myślę ze powinna zostać poprawiona informacja o tym iż 91r miał już 2 poduszki srs itp bo jak się ktoś mnie pytał jaki to rocznik to odpowiadałem 91/94 bo nigdy nie bylem pewien co do tego rocznika bo się nie zagłębiałem w temat dokładnej produkcji. Byłem widocznie w pomyłce więc przeprosiłem za ewentualną pomyłkę - przeprosiłem. A Wy mi piszecie o jakichś bzdurach jak wystawienie samochodu na aukcje czy ile w końcu lat jestem właścicielem, no sorry ale twierdząc ze jest to 91r to zgadza sie to co pisałem 20 lat z salonu a ze sie dowiedziałem ze to 94 to się także znowu poprawiłem i napisałem 19scie bo w tym roku kończy 19scie a nie 18scie ! Wiec pytanie do speców - co was boli ze nie mam składaka bo jestem właścicielem po Ojcu i wiem ze nie byl nigdy bity,skladany czy szpachlowany jak to w 3/4 w waszym przypadku jest lube przekręconych licznikach czy po prostu lubicie dowartościowywać na lajku który nie ma takiego zamiłowania do aut jak Wy ?

NIEWIEM CO MASZ NA MYSLI SKŁADANE LUSTERA ZEBY NIE BYLO ZARAZ JAKIEGOŚ "ALE". Ale nie nie składają się jak skrzydła same. (I nie jest to zdjecie z Legendy II dobry człowieku więc debili szukaj w pośród swoich, dzięki.)

I dobry specie od HOND, nie nie było emblematu na tyle nigdy i nie będzie bo po co mam coś naklejać czego nigdy nie było w tym przypadku? Moze na kierownicy tez napisać sobie legend lub na desce rozdzielczej od pasażera?

Dzięki za wyczerpującą dyskusje i odpowiedz na pytania, jeżeli macie jakiś problem co do nie których aspektów tego Auta to jednak idźcie się zapytać w ASO Polskim jaka jest różnica pomiędzy Japońcem a Europejczykiem bo nie będę tracił więcej czasu na dyskusje ze "specami". Mozę się kiedyś zjawie na tym zlocie żeby jak to powiedzieć czy ktoś napisał sorry "zabłysnąć"
Odpowiedz
#28
Prima Aprilis! Udał Ci się ten wątek żart tymbark

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#29
(04-01-2012, 23:57 )matti5d napisał(a): Prima Aprilis! Udał Ci się ten wątek żart tymbark

hm.. nie wiem jak, ale od razu trafnie się zorientował, że to nie zdjęcie wnętrza G2 Cyklop
Odpowiedz
#30
Tak i nie dał sobie wmówic, że na tylnej klapie powinien być napis Legend w tym roczniku.
Poza tym on ma wersje JAPOŃSKĄ !

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości