Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szyby nie działają
#1
Pojawił się u mnie ostatnio taki problem: Opuszcza i podnosi się tylko przednia szyba od kierowcy, reszta nie reaguje w żaden sposób. Czy włączam blokadę czy ją wyłączam jest tak samo. Nie można ich otworzyć ani z pozycji kierowcy ani z poszczególnych drzwi. Bezpieczniki OK. W czym może tkwić problem? Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Z tego co wiem to do panelu sterowania szyb idą dwie wtyczki, jedna od szyby kierowcy, jedna od pozostałych, odkręć, pogmeraj, może to będzie to. Oczko Dużo roboty tam nie ma, jeśli tak jak u mnie, to jedna śrubka i po sprawie.
Odpowiedz
#3
U mnie idzie jedna kostka. Sprawdziłem ją, siedzi dobrze. Nawet rozebrałem cały moduł sterowania, ale nic tam podejrzanego nie znalazlem. Swoją drogą zastanawiam się po jaką cholerę honda skomplikowała tak prostą rzecz jak otwieranie szyby tymi "komputerami", kilogramami przekaźników i bezpieczników. No nic, trzeba się z tym pogodzić i szukać dalej. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie Oczko
Odpowiedz
#4
(03-31-2012, 19:14 )Twister napisał(a): U mnie idzie jedna kostka. Sprawdziłem ją, siedzi dobrze. Nawet rozebrałem cały moduł sterowania, ale nic tam podejrzanego nie znalazlem. Swoją drogą zastanawiam się po jaką cholerę honda skomplikowała tak prostą rzecz jak otwieranie szyby tymi "komputerami", kilogramami przekaźników i bezpieczników. No nic, trzeba się z tym pogodzić i szukać dalej. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie Oczko

Zapewne dlatego, żeby działały bajery typu domykanie szyb, wietrzenie itp. Auto takiej klasy raczej ma takie bajery .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości