Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwszy kłopot
#1
witam. wczoraj miałem takie zajście w garażu wsiadam do hondy i nie mogę odpalić kręci ale nie odpala (nie wiem czy to coś dało ale jak pompowałem pedałem gazu i trzymałem do dechy i przekręciłem odpaliła). pojechałem do pracy i wychodząc z pracy już nie odpaliła kręci nie odpala. cóż to może być jak myślicie od czego zacząć? stało się to nagle żadnych wcześniej objawów auto jest na gazie, nie ma żadnych zabezpieczeń (przynajmniej nie wiem o nich). pozdrawiam i Życzę Wesołych Świąt.
dodam że to legend ka9 przed lift 1998r.
Odpowiedz
#2
Stawiam na pompę paliwa – posłuchaj czy po przekręconym zapłonie coś brzęczy w bagażniku, jeżeli nie to prawdopodobnie padła pompa. Jeżeli masz instalację gazową to spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym bezpośrednio z gazu - jeżeli się uda to na bank pompa.

Pozdro
k@mil
Honda Legend III 3.5 V6 1996r
Odpowiedz
#3
Sprawdż MAIN RELAY (przekażnik ) bo to co opisujesz najbardziej na to wygląda.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#4
Tez bym stawial na przekaznik bo ostatnio mialem ten sam problem. Ale sprawdz czy na gazie z wymuszonego pali zeby wykluczyc inne rzeczy.
Odpowiedz
#5
pompa działa, ale czy podaje tyle paliwa co trzeba? we wtorek sprawdze ten przekaźnik. jak można bezpośrednio odpalić na gazie (sekwencja) mam możliwość tylko wyłączenia i włączenia gazu guzikiem?
Odpowiedz
#6
Przytrzymujesz przycisk od gazu i przekrecasz zaplon i odpalasz. Nie musi odpalac od razu wiec mozesz podgrzac parownik najpierw. Ja mialem cos takiego ze pompka tez mi chodzila czasami i wtedy auto odpalalo na benzynie a czasami nie chodzila i wtedy lipa. Jak slyszysz pompke to sprobuj odpalic na benzynie noramlnie.
Odpowiedz
#7
przekaźnik był całym winowajcom zamieszania. pozdrawiam
Odpowiedz
#8
witam

mam ten sam problem i pytanie - jak dokładnie dostać się do przekaźnika?
Odpowiedz
#9
halo halo panowie jestem tu nowy mam podobny problem nie odpala mi honda nie slychac pompy paliwa wymienilem ten przekaznik pod kolumna kierownicy o ktorym piszecie i dalej lipa nie slychac pompki ???? prosze o pomoc dzieki
Odpowiedz
#10
(11-14-2012, 20:45 )legendLwH napisał(a): halo halo panowie jestem tu nowy mam podobny problem nie odpala mi honda nie slychac pompy paliwa wymienilem ten przekaznik pod kolumna kierownicy o ktorym piszecie i dalej lipa nie slychac pompki ???? prosze o pomoc dzieki

Kolego, przykro mi, że masz problem. Na pewno ktoś Ci tu pomoże. Zasady forum wymagają jednak tego by sie przedstawić i przywitać. Zapraszam do Działu Powitań.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości