Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwszy kłopot
#11
Ja miałem ten sam problem, był to przekaźnik. Jest on pod kolumną kierownicy, najbliższy drzwi kierowcy, jest to ważne, bo różnych przekaźników jest tam wiele. Jest on też największy i czarny.
Odpowiedz
#12
Przekaźnik wymienialiście na nowy czy wystarczyło przelutować żeby usunąć tzw. "zimne luty"...
Odpowiedz
#13
(02-04-2013, 6:23 )paola napisał(a): Przekaźnik wymienialiście na nowy czy wystarczyło przelutować żeby usunąć tzw. "zimne luty"...
U mnie wystarczyło przelutować. i w większości przypadków przelutowanie wystarczy.
Odpowiedz
#14
(02-04-2013, 17:19 )limak33 napisał(a):
(02-04-2013, 6:23 )paola napisał(a): Przekaźnik wymienialiście na nowy czy wystarczyło przelutować żeby usunąć tzw. "zimne luty"...
U mnie wystarczyło przelutować. i w większości przypadków przelutowanie wystarczy.

u mnie też pomogło przelutowanie wszystkich lutów...
Odpowiedz
#15
No i gra... To chyba w większości hond się dzieje.
Odpowiedz
#16
mi w sobotę Hania odmówiła posłuszeństwa,oczywiście nie działa pompa. Raz już lutowałem, więc myślę znowu!! Wyciągam przekaźnik lutuje ale nic to nie dało. Znalazłem za to 4 rożne alarmy z czego 3 "odpięte tak trochę" Wywaliłem gromadę kabli i centralek zostawiłem jedną obecnie działającą i jest ok.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości