Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe na stare?
#11
Zapytania o konkretne ogłoszenia lepiej wrzucać tutaj. Więcej osób to zauważy i się wypowie.
Na zdjęciach sam egzemplarz wygląda ładnie, ale z drugiej strony widać, że jest wszystko wymyte i przygotowane na sprzedaż. Druga sprawa, to brakuje zdjęcia fotela kierowcy, a to jest w sumie ważne bo można coś więcej powiedzieć o przebiegu. W opisie są wymienione czujniki parkowania, a ich po prostu nie ma. Co do samego przebiegu to niemcy raczej mało nie jeżdżą, więc samochód raczej musiałby dużo stać. Nie kupujesz auta bezpośrednio od właściciela, tylko od handlarza. Inna sprawa to, że cena jest taka jak faktycznie za zadbany egzemplarz, ale musisz tutaj doliczyć też większą akcyzę bo auto ma pojemność silnika ponad 2 litry.
Odpowiedz
#12
zapraszam do mojej galerii
ja 2 miesiace temu niecale zakupiłem moja za 20tys,stan jest salonowy nie zawacham sie stwierdzic,jestem drugim wlascicelem auto sprawdzone w serwisie hondy wiec mozna kupic naprawde dobre auto tylko trzeba troszke rozwagi i cierpliwosci w szukaniu
jesli moge cos dodac nie urazajac Ciebie to rozwazajac co bedzie lepsze czy Twoje swierze punto czy legend...
temat rzeka....
musisz zdawac sobie sprawe ze takie auto jest zupelnie inne w utrzymaniu i serwisiowaniu
najlepiej chyba jakbys zostawil sobie punto i zakupil jako zabawke i obiekt marzen wlasnie legend.
to tyle odemnie
;pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#13
Podejrzewam, że jak kupisz Legenda i trochę pojeździsz to i tak punto pójdzie w odstawkę Język Ale tak jak Ziober pisze, na pewno koszty serwisu dużo większe, ale coś za coś, większe auta wymagają większego wkładu, ale i więcej radości podczas jazdy. Paliwko też tańsze do Legenda nie będzie. A jak nie będziesz sam się o to prosił to przecież Legend też Ci niespodzianek nie będzie robił. Wystarczy dbać. A tak swoją drogą to nie wiem co wymaga częstszej ingerencji mechanika, nowiutkie Punto czy dziesięcioletni Legend. Język
Odpowiedz
#14
. A tak swoją drogą to nie wiem co wymaga częstszej ingerencji mechanika, nowiutkie Punto czy dziesięcioletni Legend. Język


ŚWIĘTA RACJA !
Uśmiech

zresztą co tu duzo pisac,nie ma porownania zupelnie honda vs fiat
bez komentarza...
pozdro
Odpowiedz
#15
Hm... tylko gdzie znaleźć przyzwoitego Legenda:/ Ten co kolega CACTUS znalazł na allegro to niestety 2 właściciel w kraju, autko sprowadzoneSmutny
Odpowiedz
#16
No ze znalezieniem jest problem, bo tych aut jest bardzo mało. Jeśli chodzi o sprowadzenie, to ja osobiście bym się za bardzo nie przejmował tym, że auto było sprowadzane i miało właścicieli w kraju. Jeżeli masz możliwość sprawdzenia auta, np. w ASO i tam się okaże, że wszystko jest ok, to ilość właścicieli raczej nie ma znaczenia? Jedyne co to przy tym egzemplarzu trzeba by wynegocjować cenę, no ale przede wszystkim musisz obejrzeć.
Mój Legend też był sprowadzony kilka lat temu i też miał już zdaje się więcej niż jednego właściciela w kraju. Mam go rok i jestem zadowolony. Zużycie części i środka wskazuje na oryginalny przebieg, no i przede wszystkim że dbano o auto.
Chociaż jeżeli masz czas możesz poczekać, czasem trafiają się bardzo ciekawe egzemplarze. Nawet jakiś czas temu był zdaje się od 1 właściciela, kupiony w kraju. No ale fakt jest taki, że taka oferta może pojawić się np. dopiero za rok.
Moim zdaniem warto jeździć i oglądać. Im więcej obejrzysz, pojeździsz to będziesz miał porównanie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości