Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefony sklepów ktore oferuja jakiekolwiek czesci do Legend
#1
Witam koledzy potrzebuje numery telefonow bo napewno juz nie jeden z was przerabial temat kupienia czesci do swojej Legend i tu jest problem bo nigdzie w sklepach nic nie oferuja u mnie w miescie .Po podzwonieniu po sklepach znalazionych w internecie oferujacych czesci do aut japonskich tez nic nie udalo mi sie dostac.Gdzie wy sie zaopatrujecie ?Czy zostaje tylko serwis?
Odpowiedz
#2
????? Napewno chodzi Ci o części do Legenda II gen?
Odpowiedz
#3
Zalezy o jakie czesci chodzi? Czesc mozna dostac, czesc nie ma nigdzie poza ASO.
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#4
Zajrzyj na www.japomoto.com.pl. Słyszałem pozytywne opinie, ale sam jeszcze od nich nic nie brałem. Chociaż też nie chce mi się wierzyć, że aż taki problem masz z tymi częściami. Zawsze warto spytać w ASO. Ceny niektórych części są znośne.
Odpowiedz
#5
chodzi mi glownie o tuleje dolne wachacza przod jesli nie uda mi sie kupic uzywek bede chyba skazany na Aso lub na regenerowane.Amorka na tyl znalazlem za 350zl nowego monroua sorki za literowki w nazwie.A potrzebuje wlasnie typowo elementy zawieszenia no i czujnik vss.Dzwonilem po wielu sklepach co do tuleji nie ma mozliwosci a nie zapalace przeszlo tys za wachacz w Aso bo samochod nie jest wart takich pieniedzy chodz bardzo szanuje te marke.
Odpowiedz
#6
elementy zawiechy proponuję regenerować. aso ma ceny z kosmosu, zamienniki są śmiesznie wykonane. vss powinieneś znaleźć na allegro prędzej czy później.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości