Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend III
#21
Jeżeli uda Ci się kupić w tym przedziale dobrą, to można powiedzieć, że będzie to okazja Uśmiech

Ja np. swojej na pewno nie wystawiłbym w tych cenach.
Odpowiedz
#22
Auto co stoi w Sochaczewie, salon polska. Właściciel mówił, że w zawieszenie trzeba spojrzeć.
Właściciel tej z Poznania mówi, że nadkola już miała robione i tempomat nie działa.
Nie chcę się na minę wpakować.
Odpowiedz
#23
No to masz dwie możliwości, albo sprawdzisz te auta porządnie, ale w takim wypadku przez warsztat, a nie przed podjechanie i obejrzenie, albo po prostu je sobie odpuścisz i poszukasz czegoś w trochę większych pieniądzach.
Odpowiedz
#24
Tą w Poznaniu zamierzam sprawdzić przez ASO Honda .
Odpowiedz
#25
To są kolejne zdjęcia Hondy z Poznania.
Nie widzę nic niepokojącego . Poza tym, że cholernie zaczyna mi się podobać Język

Honda Poznan.zip

W celu pobrania na dole jest taki czerwony pasek Język
Odpowiedz
#26
No wygląda ciekawie Uśmiech

Pytanie co w niej technicznie siedzi. Kiedy zamierzasz ją oglądać? Skąd w ogóle jesteś? Uśmiech
Odpowiedz
#27
Zaczna ją oglądać może nawet dzisiaj . Język Do Poznania mam 100 KM .
Włąściciel twierdzi, że serwis jest do 210 tkm .

A spodziewać się czegoś przy takim przebiegu ??
Odpowiedz
#28
Czy na tym jednym zdjęciu ten zbiornik powinno tak widać? Czy to wina nadbrakowanego nadkola?
Co do auta to w środku rewelka jedynie co sie rzuca to nie oryginalne dywaniki ale te całkiem ładne są.
Odpowiedz
#29
Chyba wybrakowanego nadkola. Musiałbym zobaczyć u siebie, ale nie przypominam sobie, żeby było widać zbiornik.

Lechu, byłeś oglądać?
Odpowiedz
#30
Jeszcze nie byłem , ale jestem umówiony jakoś zsynchronizować się z właścicielem nie możemy Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości