Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Nie jestem jeszcze posiadaczem Legenda ale poluję aktualnie na to auto po tym jak kolega pożyczył mi swojego Legenda na czas naprawy mojego autka - i...... się zakochałem Uśmiech Zalogowałem się tutaj żeby ze spokojem prześledzić wszystkie sprawy związane z zakupem Legenda, zaciągnąć porad i wysłuchać uwag no a jak już go kupię to będę się dzielił wrażeniami i innymi sprawami z Wami. Teraz tylko muszę poszukać odpowiedniego autka a szukam Hondy Legend III (1999 - 2004)... za wszelką pomoc będę naprawdę bardzo wdzięczny!

Witam jeszcze raz wszystkich!
Odpowiedz
#2
Witam. Idziesz słuszną drogą Uśmiech Czym teraz jeździsz?
Odpowiedz
#3
Teraz jeżdżę Leonem 1.9 w 110 KM. Autko też godne uwagi no ale tutaj już nie ma szans na zmianę wyboru.
Odpowiedz
#4
Witaj na forum!

owocnych poszukiwań..... Uśmiech

przeskok z TDI na 3.5 w PB ? jesteś na to przygotowany? Oczko
v6
Odpowiedz
#5
No na samym początku mimo, że zakochałem się w tym aucie to doznałem małego szoku ale po kilkukrotnej rachubie kosztów nie jest aż tak źle jakby mogło się wydawać mimo, że różnica jest znaczna.
Odpowiedz
#6
jak to mówią miłość ponad wszystko Uśmiech

jaką wersją konkretnie jeździłeś?
v6
Odpowiedz
#7
Zwyklakiem 1.9 TDI w 110 KM ale już nie kojarzę wersji. Tak czy siak autko również bardzo genialne i warte polecenia tylko niestety nie dla wielkich ludzi czyli dla mnie Uśmiech
Odpowiedz
#8
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
Hasek, o Legenda pytałem no Duży uśmiech
v6
Odpowiedz
#10
Ha ha OKUśmiech Jeździłem wersją starszą niż szukam czyli Hanką III z 96 roku....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości