Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie ma Legenda V gen!
#51
I czym lepiej civem czy legendem?

Pewnie ze wole legenda niż accorda bo jest lepszy ?
Odpowiedz
#52
(08-27-2015, 0:31 )dariusz2880 napisał(a): I czym lepiej civem czy legendem?

Pewnie ze wole legenda niż accorda bo jest lepszy ?

OMG: skończ waść z tym znakiem zapytania!!!!
Odpowiedz
#53
powiem wam tak w tajemnicy by na forum cifa nie wypłynęło ,
pierwsze refleksje Lauuu Wouuuu tyle ekstrasow w tak małym aucie hapyyy w wniebowzięty , i jest się hapyy do momentu ~4k rpm i czar pryska po pierwsze to nie jedzie po drugie jest tak głośno ze moja córka w wieku 6 lat zwróciła na to uwagę dlatego napisałem już na wstępie ,
gadżetów dużo i to jest przynęta na Jeleni , jestem az zaskoczony ze chyba Accordy w ostatnim wydaniu az tyle nie dostawały , może dostawały ale zapewne tych wypasionych będzie można policzyć na palcach a w salonach ASO co drugi Cif ma asystę pasów kamerę , sporadycznej skora , ba teraz to nawet Navi ci dokładają w 5 minut ;P wystarczy ze zakręcisz nosem przy cenie szkoda ze nie ma nawigacji i czekać na reakcje sprzedawcy Szczęśliwy
Odpowiedz
#54
Chciałem na cifa kombi wymienić 1.6 w dislu ale po przejechaniu zrezygnowałem to samo w acco 8 gen te plastiki wykonanie lipa legend bajka. Tak jak novy acco pełno bajerow na jeleni .a ten wyświetlacz hud moze legend dostanie po lifcie.
Odpowiedz
#55
do tego Cifa trzeba porządnego NM i trochę koni i będzie jechał a jak wkleja podwójna ścianę godziwa do komory silnika tez nie będzie go słychać no ale wtedy cena pozabija jeleni ,
ACCo 8 ma szwagier i faktycznie plastiki takie same raczej ten sam wzór powierzchni moim zdaniem daleko mu do miłego japońca , to już wsteczna generacja 7 acco ma chyba lepsza powierzchnie , Legend to Legend i wątpię by Honda w euro dala rade się na civie i jazzie utrzymać , Audi zrobiła od 1-7 serie Q tak samo aerie A , bmw to samo , by Honda mogla tak szeroki rynek ogarnąć i to na warunki euro to potrzebuje zaoferować więcej za mniej a tak każdy lolek jest władcą pierścieni i każdy bolek ma M3 a legendarni kierowcy nie maja się na co przesiąść ,
ale muszę przyznać ze w BMW można spotkać klimę na guzik i pokrętła manualne w 5er mniej ale 3er dość często można spotkać, to samo w AUDI nawet w A6 bo takiej szukałem zanim kupiłem Acco wiec tez lista wyposażenia jest długa ale rynek maja tak opanowany ze ludzie kupują te auta z tradycji , kiedyś miał 7er i tak co 3-5 lat wymienia na nowszy model ,
Legendy można cenić za to ze nie maja milionowych przebiegów i można nabyć technicznie lepszy egzemplarz jak porównywalnie bmw czy audi , ale czy to wszystko bedzie mialo pozytywny koniec i legend trafi ponownie na euro zadupie ??? , jestem za bo zapewne byl by interesujący taki egzemplarz kilkuletni z 7.680km przebiegiem Oczko
Odpowiedz
#56
Hehehe wraca nsx wróci i acco i legend.
Odpowiedz
#57
Panowie Zona dzisiaj skwitowała Cifa tak : dlaczego te siedzenia  takie są nie było nic lepszego ?? ,

@dariusz2880
rezygnacja z zakupu cifa to chyba najlepsze co mogło cie spotkać  Zawstydzony  ,
dziś trochę polatałem po mieście i sztywny zawias jest ale odczucie jest takie ze silnik chciał by spod maski wyskoczyć ,  to juz Acco daje więcej spokoju ducha i nieraz można zapomnieć ze ma się silnik pod maska
Odpowiedz
#58
wczoraj wjechal na widownie CTR

[Obrazek: ouf6cow4.jpg]


[Obrazek: mpj82mq7.jpg]

Status : w oczekiwaniu na Tablice Diabeł
Odpowiedz
#59
Kupiłeś?
Odpowiedz
#60
czy to pomówienie ??? O matko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości