Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie ma Legenda V gen!
#11
Acura i w dodatku nie zanosi się aby była Hondą Legend.

Nie wiem co Wam się nie podoba w tym aucie? Może faktycznie nie rzuca na kolana, ale pamiętajmy o dwóch istotnych aspektach:
1. to limuzyna, więc jej wygląd musi być wyważony, stonowany, nie może być krzykliwy
2. to auto produkowane z myślą o rynku USA (dlatego jest Acura, z Europy wycofali sprzedaż Legendów), a Amerykanie mają inne gusta niż Europejczycy ;-)
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#12
moim zdaniem,

-brak spójności między tyłem-przodem
-brak zachowania cech szczególnych dla stylu marki-tu Acury.
-Następca Legenda...zdaje się, że nawet producent lekko odcina się od powiązań z RL ze względu na "X".

Jeśłi się A nie zeuropeizuje, bo mamy inne gusta, z lekkim powątpieniem spoglądam w przyszłość tej marki na starym kontynencie. Jesli chcą powalczyć z obecną konkurencją w UE na wczoraj potrzebują diesla i ciut innych linii nadwozia. Mam wrażenie, że Acura jest bardziej wyrazista, bardziej amerykańska niż Infinity czy Lex.

Tęższe marketingowee głowy zapewne wiedzą co robią. Oby.
v6
Odpowiedz
#13
Jak dla mnie prezentowana wersja jest wręcz wstrętna, KA9 jest moim zdaniem najładniejsza, nie dla tego że taką posiadam ale wszystko jest w niej ze sobą ładnie zgrane i wszystko do siebie pasuje, KB1 też jest ok ale KB2 już nie do końca. Mam nadzieje że Honda zrobi Legenda na rynek europejski i wg. Europejskich gustów bo to co widziałem na filmiku jak dla mnie kompletnie nie odpowiada. Ale to tylko moje zdanie, każdy ma prawo uważać inaczej.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#14
Dlatego ostatnimi czasy spoglądam łaskawie (mimo szczerej miłości i przywiązania do Hondy) w stronę nowego GS-a. Język
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#15
(12-24-2012, 8:36 )ahaman napisał(a): Dlatego ostatnimi czasy spoglądam łaskawie (mimo szczerej miłości i przywiązania do Hondy) w stronę nowego GS-a. Język
Generalnie z tego co widzę to im nowsze auto tym "gorszej jakości" /teraz wszystko może i nowocześniejsze i teoretycznie ładniejsze ale niestety i wszystko plastikowe. No ja jeżeli miałbym zdradzić markę to tylko na LS400
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#16
RLXa w stanach można już kupić
konfigurator i ceny:
http://www.acura.com/ModelLanding.aspx?model=RLX
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#17
(12-24-2012, 9:22 )ManiacHST napisał(a):
(12-24-2012, 8:36 )ahaman napisał(a): Dlatego ostatnimi czasy spoglądam łaskawie (mimo szczerej miłości i przywiązania do Hondy) w stronę nowego GS-a. Język
Generalnie z tego co widzę to im nowsze auto tym "gorszej jakości" /teraz wszystko może i nowocześniejsze i teoretycznie ładniejsze ale niestety i wszystko plastikowe. No ja jeżeli miałbym zdradzić markę to tylko na LS400

No GS wcale nie jest plastikowy. Wykonanie i materiały na bardzo wysokim poziomie, prawie jak w LS.

(05-23-2013, 7:32 )K278 napisał(a): RLXa w stanach można już kupić
konfigurator i ceny:
http://www.acura.com/ModelLanding.aspx?model=RLX

Zauważ tylko, że jest to wersja FWD, a koncept przewidywał SH-AWD, więc wydaje mi się, że będą jeszcze modele z SH-AWD tylko trzeba trochę poczekać.
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#18
A może jednak:
http://carspictureshd.com/honda-legend-a...v-in-2015/
Choć ten "twór" do mnie nie przemawia, szczególnie przód. Opisy też niejasne.
Nie wiem, kto jest autorem tych obrazów, ale zakładam, że nie powstały na komputerze domorosłego projektanta.

To prawdopodobnie widok z boku, choć opisany jako 2013 Honda Concept S Desktop Wallpaper:
http://carspictureshd.com/2013-honda-con...wallpaper/
dużo lepiej się prezentuje.
Odpowiedz
#19
ja niestety bym takie założenie zrobił.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#20
K278, nie każdy jest taki zdolny Oczko
No to zaprezentuj proszę, swoją wizję KB3...
W perspektywie długie jesienne wieczory, więc teoretycznie dużo wolnego czasu na takie dłubanie Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości