Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukamy właścicieli Legendów KB1/KB2
#21
Nie Ty kolego wymieniałeś epitety, tylko inny użytkownik forum mnie w ten sposób zaatakował - przejrzyj korespondencje to zobaczysz.
Nie "rzekomo" szukam, tylko całkiem realnie. Mamy już chyba 9 osób zapisanych i poza dwoma osobami pozostali to kontakty głównie przez różne ASO Hondy, które linkowały tę stronę na swoich fanpejdżach na FB oraz powiadomiły klientów. Wśród osób zarejestrowanych w naszej grupie na FB są osoby własnie z przedziału 30 (nawet trochę przed) do 40, mamy też kolegę, który ma 47 lat i jest aktywny i zaangażowany. Więc to nie wiek warunkuję pasję i zainteresowania.
W kwestii zniżek - najpierw trzeba zebrać odpowiednią grupę osób, a potem można myśleć zniżkach. Chociaż w moim ASO gdzie serwisuję Legenda mam 10% na dzień dobry, więc nie jest źle.

Nawiasem odpowiadając - kupiłem manual do Acury RL KB1 (odpowiednik naszego) w postaci PDFa, ponieważ do Legenda niestety takiego technicznego manuala nie ma, a przynajmniej nigdzie go nie znalazłem i nikt o nim nie słyszał. :-(
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#22
Miałem już nic nie pisać w tym temacie, ponieważ wszystko zostało powiedziane ale skoro tak nawiązujesz do moich wypowiedzi to napiszę jeszcze raz. Tak, napisałem, że chcesz stworzyć forum dla snobów i zdania nie zmieniam. Bo z jakiego powodu chcesz tworzyć osobną, kameralną społeczność, kiedy istnieje już ogólnopolskie forum Hondy Legend? Po to żeby się wyróżnić i tworzyć elYtę. To też możesz cytować. Kilku kolegów przyznało mi rację, a Ty albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo udajesz. Nie będę odnosił się do wszystkiego co napisałeś bo szkoda mi czasu. Zapytam tylko skąd pomysł na to, że Cię zaatakowałem? Może stąd, że swoimi wypowiedziami najbliżej byłem prawdy. Kończąc ten temat tym razem ostateczenie powiem jeszcze raz, skoro masz ochotę tworzyć osobne forum to je sobie twórz i tyle.
Odpowiedz
#23
Że ja też się udzielałem, to finalnie ukorzę się i niech będzie.
Ja kij, Ty mrowisko.
Odpowiedz
#24
Czesc,

Nie potrzebnie sie tutaj klocicie. Kolega przyszedl z konkretnym pomyslem, szukajac ludzi ktorzy jezdza dana generacja Legenda. Chcialbym tylko zauwazyc, ze w PL, kazda generacja Civika (poczynajac od IVgen) ma swoje wlasne forum skupiajace tylko uzytkownikow oraz pasjonatow danego modelu, i nie ma w tym nic dziwnego Uśmiech Dodatkowo jest tez Civic Klub, olbrzymie forum!
Mysle ze nie pozostaje nam nic innego niz zaprosic kolege Ahamana do czynnego uczestnictwa w zyciu tego forum, i w miare mozliwosci/checi udzielenia mu pomocy w jego projekcie.
NIe rozumiem skad te zgryzliwosci w jego strone? Uśmiech

PS. W Lublinie wspoltworzylem i wspoltworze projekt (forum) zrzeszajace pasjonatow aut japonskich, bez pewnych konfliktow i zazdrosci sie nie obylo, to chyba nasza cecha narodowa Niezdecydowany
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#25
(05-29-2012, 21:32 )Decado napisał(a): Czesc,

Nie potrzebnie sie tutaj klocicie. Kolega przyszedl z konkretnym pomyslem, szukajac ludzi ktorzy jezdza dana generacja Legenda. Chcialbym tylko zauwazyc, ze w PL, kazda generacja Civika (poczynajac od IVgen) ma swoje wlasne forum skupiajace tylko uzytkownikow oraz pasjonatow danego modelu, i nie ma w tym nic dziwnego Uśmiech Dodatkowo jest tez Civic Klub, olbrzymie forum!
Mysle ze nie pozostaje nam nic innego niz zaprosic kolege Ahamana do czynnego uczestnictwa w zyciu tego forum, i w miare mozliwosci/checi udzielenia mu pomocy w jego projekcie.
NIe rozumiem skad te zgryzliwosci w jego strone? Uśmiech

PS. W Lublinie wspoltworzylem i wspoltworze projekt (forum) zrzeszajace pasjonatow aut japonskich, bez pewnych konfliktow i zazdrosci sie nie obylo, to chyba nasza cecha narodowa Niezdecydowany

Tylko, że właścicieli Legendów (ja nim akurat nie jestem) jest mało nawet na tym forum i choćby liczba forumowiczów się podwoiła to niejeden z nas i tak będzie znał większość nicków na pamięć. Tu jest miejsca dla nas wszystkich Oczko Bez żadnego ataku z mojej strony, ale po co się dzielić na JESZCZE mniejsze grupki. Facebook raczej nie będzie zbyt odpowiednim, wygodnym miejscem do używania go jako "forum" - ok, nie zakładasz forum, tworzysz grupę zrzeszającą właścicieli KB1, KB2, ale w konsekwencji i tak, zakładając, że będziecie aktywni, i tak będziecie użytkować go w tych celach, co my to forum. Takie moje zdanie.
Odpowiedz
#26
Wlasnie to nie jest dzielenie sie. Nikt nie broni byc zarejestrowanym i czynnym na wielu forach Uśmiech Najlepiej rozumieja to chyba posiadacze civicow wlasnie.
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#27
Witam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości