Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łożysko koła tył
#11
od zawsze sądziłem, że z tyłu jest tylko koło ;-)

dodam tylko, że rynek części zam. do samochodów jest zakręcony jak górski szlak. Czasem płacać niewielkie pieniądze otrzymujesz bdb część (kiedyś nabyłem górny wahacz, który na 17' przejechał 50 tyś km), a niekiedy wybulisz sporo kasy na coś co rozpadnie się szybciej Twoje tylne nadkola ;-)

Loteria, aczkolwiek zakładanie, ze cena jest wykładnią jakości nie do końca jest błędne.
v6
Odpowiedz
#12
Twister jak uporałeś się z problemem?

kurczę jak tak czytam o tych wszystkich dolegliwościach to mam wrażenie,że zaraz to nastąpi u mnie
taka babska zapobiegliwość?
Odpowiedz
#13
Tak Uśmiech nie ma co się martwić na zapas.
Odpowiedz
#14
Samochód kate służy do JEŻDŻENIA a nie do naprawiania.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#15
piasty u nas kształtują się od 169zł do 379zł w zależności od rocznika Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
(06-16-2012, 22:02 )Morti napisał(a): Zdarzają się tanie łożyska wytrzymujące 150 000 km, zdarzy się też SKF, który padnie po 5 000 km. Dobra dziura też potrafi załatwić łożysko. U mnie JPN jeździ sobie od 15 000 km i nic mu nie jest, a dywagowanie czy padnie za trzy lata czy jutro wolę pozostawić bogom klawiatury, którzy teoretycznie wiedzą wszystko na temat części zamiennych, a praktycznie nie są nawet pewni czy z tyłu jest piasta czy łożysko....
Kupuje ostatnio cewkę zapłonową do Skody felicji w Auto Land i na półce leży Maxis za niecałe 200zł biorę porównuję z oryginałem to samo tylko znaczek zeszlifowany. Różnica w cenie ponad 2 krotna. Zmieniłem rok temu rozrząd w Maździe 626 rolki SKF pompa metelli paski Gates. Po miesiącu rolka napinająca rozpadła się, wstawiona jakaś tania dostępna od ręki, jeździ do dziś. Wszędzie można trafić rożne cuda, zarówno tanie porządne jak i drogie gówno. Teraz jest wiele firm tzw pakowaczy oferujących dobre części w niskich cenach. Ale i tanie badziewo tez niestety się trafia.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#17
witam zamówiłem w hurtowni jakość OE piasty tył NTN-SNR za 329zł/szt o nr OE 42200SZ3951 do Hond Legend KA9 z lat 96-2001
Polecam
Odpowiedz
#18
A gdzie i co do KB1, panowie?
Odpowiedz
#19
podeslij vin na pw to ci podam cene bo mamy dostepne do KB1. Pozdrawiam
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#20
NTN-SNR założony, zobaczymy ile przejedzie.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości