Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działa wentylator 1 z 2 !
#1
Witam
Tak jak w temacie nie działa mi jeden z wentylatorów a dokładnie ten z prawej strony koło akumulatora. Nie mam pojęcia co może być nie tak . Bardzo proszę o pomoc .
Odpowiedz
#2
A to nie jest ten od klimy przypadkiem?
Odpowiedz
#3
od klimy chyba ten drugi jest, ten przy filtrze ale moge glupoty gadac... :oops:
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#4
ten przy filtrze powierza działa . Co mam sprawdzić we własnym zakresie ? który bezpiecznik odpowiada za ten wentylator ?
Odpowiedz
#5
Musisz wziac do łapki serwis manual i sprawdzic. Bezpieczniki masz pod maska i przy nogach pasazera. Albo jak nie masz manuala to lec po opisach na puszkach.
Odpowiedz
#6
Wszystko już sprawdziłem i został jeden problem a mianowicie : Wszystkie bezpieczniki kondensatory są sprawne . Wiatrak działa ale wtedy jak się go delikatnie "puknie" i zaczyna pracować . Po Jakimś czasie dalej przestaje działać i po puknięciu znów działa. Wydaje sie to śmieszne ale nie wiem za co mam sie zabrać czy rozebrać go ( o ile da sie rozebrać ) czy po prostu kupić nowy wiatrak . Dopiero teraz zaczęło mi to przeszkadzać bo zrobiło sie ciepło i stojąc w korku silnik nabiera wysokich temperatur .
Odpowiedz
#7
czyli szczotki na silniku wentylatora się zawieszają i musisz je wymienić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości