Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2000rok- 202tys. km >>> co do zrobienia?
#11
(02-07-2013, 9:33 )paola napisał(a): No i coś się ruszyło w temacie, mamy bardzo ładny zbiór porad przed zakupowych.
A powiedzcie mi, ile wytrzymują w tym modelu oryginalne amortyzatory i sprężyny ? Kto z użytkowników ma duży przebieg auta (np. 300 tys km) i może się pochwalić nadal wzorową pracą silnika ?

Przed zakupem amorków dzwonię do serwisu Hondy i pytam o amorki do KA9, głos w słuchawce przez chwilę milczy i pada pytanie o przebieg auta, odpowiadam że według licznika to ok 220k ale tak naprawdę to pewnie z 300 - 400k,pan w słuchawce odpowiada - "aha to może już i czas"
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#12
No dobrze, a łożyska jaki przebieg wytrzymują ?
Odpowiedz
#13
Z przyjemnością informuję, że będąc szczęśliwym użytkownikiem KA9 z przebiegiem 279360km jedyną naprawą lub remontem jaki zdarzył mi się ostatnio w mojej Legendzie, była pełna regeneracja zacisków hamulcowych. Chodzi oczywiście o piaskowanie, wymianę tłoków, uszczelek w zaciskach. Kupując taką Hondę z rzeczywistym przebiegiem 200tys km. nie zastanawiałbym się ani chwili a z doświadczenia nie spodziewałbym się żadnych większych awarii...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości