Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KB2
#11
O JDM będzie w odrębnym temacie. Potwierdzimy te dane.
Odpowiedz
#12
- Zapalniczka przeniesiona z prawej strony dźwigni zmiany biegów na lewą (bliżej kierowcy). :-)

- Poza dodanie odtwarzania z USB (na ekranie widać zawartość pamięci masowej), jest również tryb Bluetooth Audio, czyli streamowanie muzyki przez BT z kompatybilnego urządzenia (np. telefonu komórkowego).

- Zmieniono kształt przednich zagłówków (nie są już takie "zginane")

- Wcześniej napisane było o zmianie miejsca przycisku składania lusterek, natomiast widziałem, że jest dokładnie w tym samym miejscu co w KB1
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#13
zmieniono sposób tzw. szybkiego sterowania nawiewami.

w KB2 przyciskami z konsoli można już zmienić kierunki nawiewu oraz prędkość, coś czego nie ma w KB1, a kolosalnie irytuje wchodzenie do menu przez joystick.
v6
Odpowiedz
#14
(09-24-2012, 4:44 )Legend95 napisał(a): zmieniono sposób tzw. szybkiego sterowania nawiewami.

w KB2 przyciskami z konsoli można już zmienić kierunki nawiewu oraz prędkość, coś czego nie ma w KB1, a kolosalnie irytuje wchodzenie do menu przez joystick.

O tym już napisał wcześniej Peter:
9. Zmieniony panel obsługi klimatyzacji i ogrzewania

A swoją drogą jak często zmieniasz kierunek nawiewu? Ja jeżdżę non stop na trybie Auto i w ogóle nie interesuje mnie prędkość nawiewu ani jego kierunek. ;-)
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#15
a fakt, uciekło mi to.

dość często-na tyle, że brak uproszczonej możliwośći sterowania nawiewem jest irytujące.

zwróć uwagę, że do włączenia nawiewu, czy nawet do zmiany jego intensywności należy wejść (np z navi) do panelu sterowania klimą. Rozprasza.

Lepsze to... niż pierwsze idrive w BMW.
v6
Odpowiedz
#16
iDrive w BMW do tej pory jest mało intuicyjny - patrz przykład X6. :/
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#17
Dodatkowe różnice:
- poprzednio Peter napisał o popielniczkach w drzwiach przednich - popielniczek nie widziałem natomiast widziałem w tym miejscu (zaraz za panelem sterowania szybami) schowki - przydatna sprawa, również może służyć jako uchwyt do zamykania drzwi
- na progach dodano listwy chromowane po całej długości
- dodano przycisk do wyłączania spryskiwaczy reflektorów (bardzo przydatna rzecz)
- kosmetyczne zmiany na desce rozdzielczej (np. trochę inny kształt pomarańczowej ikonki/kontrolki "info", inaczej zaznaczony redline na obrotomierzu)
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#18
Witam,

Czy uważacie, że różnice pomiędzy KB1 i KB2 są istotne tzn. np. naprawili jakąś usterkę, zlikwidowali niedogodność, zmniejszyli spalanie itd.?

Przymierzam się do zakupu KB2, ale są dosyć drogie i nie ma ich za dużo, więc biorę też pod uwagę KB1 z jak najmniejszym przebiegiem.

Pozdrawiam,

Włodek
Odpowiedz
#19
Melduję, że KB2 zostało zakupione. Super się jeździ to mogę stwierdzić.
Odpowiedz
#20
Gratulacje!
Piękny model. Może jakaś sesja fotograficzna?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości