Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmieniarka mp3, jest możliwość dołożenia?
#1
Żarówka 
Jest jaka możliwość żeby wepchać jakoś mp3 ? zmiana zmieniarki tylko na jaki model żeby to grało.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Kyno odpowiem "Twoim" językiem: jaka mozliwość zawsze jest żeby wepchnąć tylko żeby to grało? Oczko
Odpowiedz
#3
może transmiter FM
ja mam taki za 10-15zł i gra z telefonu - ale UWAGA!! jak nie gra to szumi ;/
może to sprawa szajskiego sprzętu może odległości a może trzeba jakiś wzmacniacz antenowy - w sumie nie zagłębiałem się
Odpowiedz
#4
Znalazłem kiedys na allegro taki patent:

[Obrazek: c2a4784e55152125m.jpg]

radio z crv, tylko jak go podłaczyc ;p
Odpowiedz
#5
(06-28-2012, 6:24 )kyno napisał(a): Znalazłem kiedys na allegro taki patent:

[Obrazek: c2a4784e55152125m.jpg]

radio z crv, tylko jak go podłaczyc ;p

Jeżeli samo radio pasuje w miejsce oryginału to podłączenie tego to już małe piwo. Myślalem nad wstawieniem zmieniarki ale pewnie pokombinuje z radiem od CRV nowe na allegro już za 200zł
Odpowiedz
#6
Nie lepiej 2-dina z media marktu za 600? Zdecydowanie lepszy efekt wizualny. I usb w standardzie...
Sorki, pomyliłem dział Uśmiech Co wcisnąć do KA9 na konsolę,to ja nie wiem... Smutny
Odpowiedz
#7
myślę nad tym samym żeby wstawić radio od crv do legendy z 2000r
czy komuś może udałą sie ta sztuka już ?
Odpowiedz
#8
Ja posiadam takie radio z crv i powiem że trzeba się trochę namęczyć i górną część radia trzeba podgrzać opalarką żeby wyprostować trochę plastik gdyż jest on wypukły i wizualnie psuje efekt. Do tego trzeba ramkę dorobić.
Odpowiedz
#9
Ja kupiłem ramkę na olx.pl, wrzuciłem 2-din radio JVC, jak coś to mam orygilanlne radio w wyjściem aux pod które mozna podłączyć mp3 lub telefon etc.
Odpowiedz
#10
Można jeszcze zastosować np coś takiego i wpiąć się zamiast zmieniarki CD:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5132143913
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości