Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gumki ramion wycieraczek-jakie?
#41
uzupełniam foty na prośbę pablo diablo do posta #37


Załączone pliki Miniatury
       
v6
Odpowiedz
#42
Gdzie to idzie kupić na sztuki, na stronie widać że pakowane są w dużej ilości
Odpowiedz
#43
ja to kupiłem przez warsztat - chyba faktycznie w środku jest kilka szt.. realnie niewiele to kosztowało - 15 do 20zł za gumkę..
Odpowiedz
#44
dla zaintersowanych zakupiłem kilka dniu temu pióra wycieraczek w ASO a cena jaką zapłaciłem 186 zł brutto !!! za komplet (2 szt.), wymieniałem też wcześniej same gumki na nieoryginalne ale to jednak nie to samo. Jak odbierałem to otrzymałem informację, że parę lat temu to było ponad 400 zł za sztukę !!!
Odpowiedz
#45
Ja w ASO zapłaciłem 80 zł za gumki.
Odpowiedz
#46
kolega pisze i piórze, więc może kupił całość czyli to co przykręcasz tymi 2 śrubkami?


Da się zdobyć jeszcze wycieraczki akcesoryjne: zimowe ;-)


Załączone pliki Miniatury
           
v6
Odpowiedz
#47
(12-17-2017, 23:18 )Legend95 napisał(a): kolega pisze i piórze, więc może kupił całość czyli to co przykręcasz tymi 2 śrubkami?


Da się zdobyć jeszcze wycieraczki akcesoryjne: zimowe ;-)

Wow, gdzie to, co to, po ile ?Oczko
Odpowiedz
#48
(12-17-2017, 23:18 )Legend95 napisał(a): kolega pisze i piórze, więc może kupił całość czyli to co przykręcasz tymi 2 śrubkami?


Da się zdobyć jeszcze wycieraczki akcesoryjne: zimowe ;-)

Oczywiście zakupiłem komplet ten co się przykręca dwoma śrubkami :Uśmiech oryginale opakowanie z napisem HONDA. Dłuższa wycieraczka (700 mm) jest oczywiście z osłoną.
Odpowiedz
#49
Super cena... Ciekawe czy jest taka w każdym ASO. A próbował ktoś na stronie haparts.pl?
Odpowiedz
#50
ten zestaw był na aukcjach w JP. Biały kruk i chyba właśnie tylko i wyłącznie w JP do zakupu.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości